Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 1985-ös születésű vagy?...

1985-ös születésű vagy? Milyen az életed? Hol tartasz az életben, mit értél el eddig?

Figyelt kérdés
+/- 5 év eltéréssel is írhattok! köszönöm.
2010. jan. 31. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89es vagyok, szóval 20 éves, és remélem hogy most fog kezdődni életem legszebb szakasza...
2010. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem írnak ide, mert a legtöbb 85-ös születésű már vagy elpatkolt vagy elment az országból, ez vár mindenkire.
2010. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de, én írok!

jelentem, még nem patkoltam el és nem is hagytam hátra az országot: vígan élek Szegeden.

Múlthéten kézhez kaptam a diplomámat, már csak állást kell találnom...

a héten ez lesz a feladatom: beadom az önéletrajzomat mindenhová, ahol csak ajtót találok:-)

bizakodok, remélem még 2085.ben lesz alkalmam idegesíteni a dédunokáimat...

2010. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Így van, nem patkoltak el, én is szegedi vagyok, szóval Szegeden még élnek 85-ösek :)

Én is megszereztem a második diplomámat, állásom is van, párkapcsolatom is, szóval minden szép és jó :)

2010. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!