Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek őrült vagyok?

Szerintetek őrült vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig is olyan üresnek éreztem az életemet. Pedig meg van mindenem, gazdagok a szüleim, vannak barátaim is, voltak már kapcsolataim is, jól megy az egyetem, stb.


De én nem vágyom ilyen átlagos életre. Minden egyes reggel rémálom, amikor iskolába kell mennem, unom és utálom az egészet. Maga a szak érdekes pedig, de tudom, hogy majd úgyis robotolhatok napi 10-12 órában, hogy ne haljak éhen...

Más kiskorom óta az minden vágyam, hogy kijuthassak Los Angeles-be, mert a zenével akarok foglalkozni, szívesen lennék szövegíró, dalszerző, ilyesmi, és nagyon szeretnék találkozni néhány példaképemmel. Nekem nem a munkával van bajom, mert a zenével éjjel-nappal képes vagyok foglalkozni, sosem unom meg, de ez az egyetlen dolog, ami igazán örömet tud okozni. Kapcsolatra sem vágyom már egy ideje, úgyhogy nem is kellene itt hagynom úgymond senkit.


Szerintetek érdemes lenne belevágnom?


20/N


2016. ápr. 3. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj olyan suliba, ahol a zenét tanulsz és akkor nem lesz kényszer tanulni.

Mivel gazdagok vagytok úgyis megtehetsz bármit, járhatsz bárhová, tanulhatsz nagymesterektől...szóval nyitva a kapu előtted.


Szabadidődben szoktál zenéket írni, vagy szoktál valamit csinálni, ami ezzel kapcsolatos, vagy csak ezt így felhoztad egy régi álomvilágból és tulajdonképpen eddig semmit se csináltál ezzel kapcsolatban?

2016. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!