Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy bele...

Mit csináljak, hogy bele merjek nézni az emberek szemébe?

Figyelt kérdés
Nem merek belenézni azok szemébe, akiket magamnál sokkal felsőbbrendűbbnek tartok. :(
2010. máj. 23. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd ki a csipád!
2010. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lol, egy ilyen kérdésre mit lehet válasszolni XD?

Gyakorolj, nézegess olyan képeket vagy videókat a neten ahol emberek szemből néznek a kamerába, és bámuld a szemüket legalább 20 percig napi 10X az ajánlott adag

2010. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kevés az önbizalmad. De tudok ajánlani egy jó modszert. Minden hétvégén nézd meg a "300" cimű filmet. És ha izgulsz, akkor üvölts magadba hogy

"THIS IS SPARTA!!!!" Tuti siker. De vigyáz, mert ha valaki beszol akkor lehet hogy a THIS IS SPARTA után megtámadod.

2010. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. xD :D Ez jó tipp ;)
2010. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt ugyanolyanok mint te (sok szempontból elesettebbek is), másrészt nem kötelező dülledt szemmel bebámulni az emberek arcába... Rövid kérdésre rövid válasz :)
2010. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szánalom..kinevetitek?? én is így vagyok...Bár én csak annak nem tudok belenézni a szemébe aki tetszik :(
2010. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy valaki megért. :)
2010. máj. 27. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nincsenek felsőbbrendű emberek, tehát nyugodtan farkasszemet nézhetsz bárkivel, mert biztosan nem értékesebb nálad. Talán írd össze, hogy mely tulajdonságok bizonytalanítanak el, aztán gondolkodj picit az eredményen. Jó lenne tudni, hogy fiú vagy lány vagy-e? Csak mert úgy egyszerűbb tanácsot adni. :)
2010. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 15 éves
2010. máj. 29. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!