Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul szinte semmilyen...

Nem indul szinte semmilyen játék, mit lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már többször előfordult, hogy nem akar semmilyen játék elindulni, pl.: Roblox (tudom dedós, de ha nincs más elmegy), Valorant. Eddig ezzel a kettővel vettük észre a problémát (haveromnak is rossz).

A feladatkezelőből leállítottuk, próbáltuk úgy is, nem működik.

Mindkét gépen Win 10 van, az én gépemben egy I7 3740QM és egy Nvidia Quadro k2000m 2GB, 16GB ram, a haveroméban egy I5 10400F, RX580 és 16GB ram

A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2023. jún. 26. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Driverek rendben?

Honnan vannak a játékok (torrent, steam, stb)?

2023. jún. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
Lehet a videokártya miatt. Az játékra elég karcsú. Az CAD-re van kitalálva, abból is a 2D-s tervezésre inkább nem 3D-re.
2023. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A driverek rendben, a játékok mind eredeti, nem torrent.

A videókártya tudom hogy karcsú rá, de a Valorantot is 60-120 FPS-el vitte, és a GTA 5-öt is jól viszi. Ezt az utóbbi időben kezdte el, de nem csak nekem, haveromnak is akinek kicsit jobb a gépe.

2023. jún. 27. 10:05
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:

Akkor windows frissítés vagy a legújabb GPU driver lehet a ludas.

Meg lehet próbálni rendszergazdaként futtatni a játékokat, vagy újra crackelni, ha olyanok.

2023. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 THX84 ***** válasza:
A Net rendben van? A Robloxot a gyermekeim is játszák, ahhoz folyamatos net kapcsolat szükséges. Esetleg hálókártya driver?
2023. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viszkis_einstein válasza:
Talán azért mert valoranttal játszol te intelmebeteg
2023. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!