Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy konyhai mérleget...

Rendeltem egy konyhai mérleget emagon, elvileg már a csomagautomatánál is volt a futár, de ?

Figyelt kérdés

Szombaton elvileg ott volt a csomagautomatánál a futár, de ezt írja a rendeléskövetés:

"Technikai nehézségek a szekrénynél" 15.14

alatta:

"Nem elérhető szekrény az automatáknál 15.14


A futár nem hívott, nem keresett, smst sem küldött.


Ez a "nem elérhető szekrény" mit jelent, találkozott már vki ilyennel? A szekrény nem működik (semmilyen csom. nem lehet betenni) vagy csak nem volt szabad szekrény?

Mi van ha hétfőn sem működik a szekrény/nincs szabad szekrény?

Nem vagyok otthon, személyesen biztos nem tudom átvenni, nem véletlen kértem automatákba... ilyenkor beleteszik egy másik automatába vagy mi történik?


29/nő

(életemben 2.szor rendelek emagról csomagautomatába, az elsőnél semmi baj nem volt )



2023. júl. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nincs semmi probléma.

Majd berakja ha lesz üres fiók.

Azért viszi ki akkor is ha nincs üres fiók, mert mi van ha addigra mire odaér az automatához, lehet hogy valaki(k) kiveszi(k) a csomagjaikat.

Ha nem, nincs hely, akkor visszaviszi a depóba.

2023. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: nagyon köszönöm, nagyon sokat segítettél :) nem tudtam a szekrény van-e üzemen kívül vagy ez azt jelenti hogy nincs szabad szekrény.
2023. júl. 23. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból, ez milyen automata? Foxpostnál nem létezik ilyen státuszüzenet.
2023. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
3-as nem olvastad a kérdést? Oda van írva!
2023. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Foxpostnál nem létezik ilyen státuszüzenet."

Neked nyilvántartásod van a lehetséges Foxpost üzenetekről?

Beépített ember vagy?

Szerinted a kérdés nem életszerű, mert 29/nő passzióból kitalál ilyen szövegeket?

Csak nem értem ilyenkor a logikát.

2023. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Publikusan megtalálható a dokumentum.
2023. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Akkor talán elavult a dokumentum.

Amit tudunk, hogy a fiókok foglaltsága miatt szoktak előfordulni késlekedések.

Hogy valaki passzióból kitalálna egy ilyen kérdést, az meg nem életszerű.

2023. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a szállítással foglalkoznod, az a szállító cég dolga. Megoldják. Akkor is ha nem érted.
2023. júl. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!