Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 400 mbit wifi sebesség rosszna...

400 mbit wifi sebesség rossznak számít laptopon?

Figyelt kérdés

Acer switx et vettem wifi 6 van benne 5ghz es hálózaton 1000mbitbol 400at fog.

Ebben az árkategóriában (350k) ez normális?


dec. 2. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó. Persze attól is függ, hogy milyen a rálátásod a routerre. Ha ez pl falon átmenő sebesség, akkor krvajó! Meg amúgy a router tud wifi 6-ot? Milyen típus? Ilyen apróságokat nem ártana megemlíteni. Speedtest.net -tel teszteltél?
dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11-esnek igaza van.


Nekem asus vivobookom van wifi5 van benne, közvetlen rálátással a routerre kb 4 mèteres távból 550-650 Mbit közt van a sebessèg, a szomszèd szobában egy fallal odèbb kb 400 Mbit szokott lenni. A szomszèd szobával szemben lèvő szobával szemben lèvő szobában, vagyis a ház ellentètes sarkában már csak kicsit több mint 200 megabit.

dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Közvetlen rálátással a routere tud 400 megabitet közben a galaxy a54 telefonom ugyanigy 600 megabitet fog az 1000-ből szóval a router tud 400-nál többet.

Igen speedtestel néztem meg

dec. 4. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!