Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen tudok rendelni Sheinről??

Ingyen tudok rendelni Sheinről??

Figyelt kérdés
Ma rendeltem ruhákat és ez már a 2. Alkalom hogy ki írta “sikeres fizetés” úgy hogy nem vont le semmilyen pénzt a kártyámról. Most jelenleg 0Ft van a kártyámon és ezért anya kártyájáról akartam rendelni de elfelejtettem át írni az adatokat ezért az én kártyám volt megadva. Most ilyenkor mit kell tenni? Mert legutóbb volt pénz rajta és még úgy sem vonta le.😭😭

márc. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te hibáztál el valamit. Beléptél a bank alkalmazásába és ott is jóváhagytad a tranzakciót?
márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen és az előző rendelésemnél sem vonta le és azóta már vagy 3 hónap el telt.
márc. 27. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Online fizetés aktiválva van a kartyádhoz? A termék megérkezett így 8s, hogy nem vonta le?
márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tuti nem tudsz ingyen venni semmit ott. Az, hogy visszaigazolod a tranzakciöt nem jelenti, hogy sikerült is, ilyen esetben ezeket az oldalakat nem szabad bezárni a folyamat végéig, telefonon meg nem szabad más alkalmazást addig megnyitni másra váltani sok idiot telefonnál. Ha nem kapsz visszaigazolást a sikerességről, akkor nem sikerült. Van olyan kártya ami nem alkalmas amúgy ilyen vásárlásokra vagy le van tiltva, esetpeg az árfolyam konverzió miatt több lesz x forinttal a végösszeg a bank szerint és több a kreditnél, akkor már nem sikerül.
márc. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!