Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most kezdtem az asztalos...

Most kezdtem az asztalos szakmát és még nincs gépem és csak kevés pénzem, van, hol tudnék olcsón jó géphez jutni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

hírdetési újságok, számítógép bontó

[link]

aukció:

[link]


vagy pl. itt: [link]

2008. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező esztergagépre gondolt, ha már így hangsúlyozta az asztalos szakmáját... Nem hinném, hogy számítógépre gondolt. Erre enged következtetni az is, hogy nem a számítástechnikai részen kérdezett.


A mistralt pedig nem ajánlanám számtech eszköz vétele esetén sem.


Javaslom, hogy hirdetési újságban (Expressz, megyei apró, stb.) adj fel hirdetést és böngéssz, valamint interneten egy-egy konkrét gépre keress rá.

2008. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Sztem is a neten keresgélj,nem tudom milyen irányában mozogsz az asztalos szakmának,de érdemes lenne először egy kombinált gépet venni,amit lehet használni egyengető és vastagsági gyalugépnek,marófejet és körfűrésztárcsát is lehessen rátenni,de ha van egy jó lakatos ismerősöd akkor ezeket akár otthon is el lehet készíteni.De a biztonságra nagyon ügyelj! egyébként meg kézigépeket érdemes újakat venni barkácsáruházakban,figyelni kell az akciókat de ott is az ár-minőség arányra érdemes figyelni.
2008. márc. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!