Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégeztem a 4 szakközepet,...

Ha elvégeztem a 4 szakközepet, akkor utána hova menjek tanulni, hogy asztalos legyek?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik ez a szakma. Nem Magyarországon szeretném csinálni, hanem Ausztriában valahol a magyar határ mellett. Jól beszélek németül, sokat jártam Németországban és Ausztriában. Kint mennyit kereshet egy asztalos? pl...Nickelsdorf, Neusiedl am See, környékén?? Egyik haverom haverja most ment ki Ausztriába egy éve és már Suzuki motorral járkál haza havonta. Nem lehet rossz, de hogyan és miként fogjak bele az egész szakmába??

az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2011. szept. 22. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

-OKJ Bútorasztalos okj tanfolyam, okj képzés, okj szakképzés

-OKJ Asztalosipari szerelő okj tanfolyam, okj-s szakképzés, okj-s képzés

-OKJ Fa- és bútoripari gépkezelő okj szakképzés, okj képzés, okj tanfolyam

-OKJ Faesztergályos okj tanfolyam, okj képzés, okj szakképzés

-OKJ Fatermékgyártó okj tanfolyam, okj képzés, okj szakképzés

-OKJ Műbútorasztalos okj tanfolyam, okj képzés, okj szakképzés

-OKJ Épületasztalos okj tanfolyam, okj képzés, okj szakképzés


A fenti képzéseket itt találod meg:

[link]


Az építőipari területet javaslom inkább, mint a bútort. Külföldön hiány van belőle!

2011. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Texas Tex válasza:
At OKJ-s tanfolyam magában nem sokat ér csak annyit, hogy papíron asztalos vagy. Sok év gyakorlat kell, hogy valóban önállóan dolgozni tudó hasznos munkaerő legyél.
2012. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia. Én 3 éve csináltam meg az okj-st asztalosit,de most gyakorlati helyet keresek,(30 vagyok) úgy néz ki most lesz,de holvagy kinél lehetne tapasztalatot szerezni?
2014. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!