Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon Coolpix S3000 Objektivhi...

Nikon Coolpix S3000 Objektivhiba, meg lehet javitani?

Figyelt kérdés
Hello! A fenykepezogepem ha bekapcsolom az objektiv kijon, aztan abban a masodpercben vissza is huzodik. Majd azt irja ki hogy objektivhiba. Mi lehet a baja????

2011. dec. 23. 19:03
 1/7 anonim válasza:
Szerviz, de anno nekem a kis Samsungba egyszer belefolyt a pezsgő szilveszterkor :D és azt is megcsinálták, persze nem ingyen.
2011. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe kertűlne kb? ja es én Nyíregyházán lakom és nemtudom holvan a közelben szervíz valaki tud valahol? ha pesten van akkor mit csináljak? Nekem kell felkűldenem, vagy van valami kirendeltségük?
2011. dec. 25. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nikon szervíz Budapesten van, Fóti út 4. ha jól emlékszem.

Objektív javítása nem olcsó mulatság, én a helyedben felhívnám őket és megkérdezném, hogy kb. mennyi lesz. Ha elfogadható akkor megjavíttatni, ha nem akkor új gép. Habár egy ilyen kis gépnél szerintem egyszerűbb ha újat veszel.

2011. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

AZ nagyon jo akkor...

Es azt nemtudod hogy Nyiregyhazan nincs e szerviz, mert videki vagyok, es nemtudom hogy hogykene felkuldeni postan fel lehet???

2011. dec. 29. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak Budapesten van hivatalos szervíz.


Itt az elérhetőségük:

[link]


Hívd fel őket!

2011. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2011. dec. 31. 19:32
 7/7 anonim válasza:
ugyanolyan fényképezőgépem van mint neked. nekem is volt ilyen problémám, nem is egyszer, de végül megjavult magától. egyszer belement a homok, egyszer a víz, magam sem tudom, hogy hogyan javult meg. bár elég későn találtam rá a kérdésedre, ha a jövőben is ilyen problémád lesz, tanácsolom, hogy előbb várj egy kicsit. ne dobj ki egyből egy csomó pénzt.
2012. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!