Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Epiphone Special II vagy...

Epiphone Special II vagy Soundstation Slp 200?

Figyelt kérdés
most akarok gitárt venni de nem tudom hogy mék érné meg jobban.pl strapabírás stb... árba egykategória
2012. márc. 18. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Epiphone mindenképp! a soundsation-ra rákerestél már youtube-on?Igez nincs is fent róla semmi mivel Keleten gyártják (made in cina) és névtelenül szal nemjó választás a soundsation...De nagyon is jó választás az Epiphone :D
2012. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. én is az Epiphonet láttam a jobbnak
2012. máj. 16. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt akarok venni de rengeteg olyan választ küldtek hogy nem éri meg az Epiphone Les Paul special II :(
2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hali

Én is épp ezen a döntésen voltam hogy a kettő közül válasszak.

És elején az Epiphone Special II tetszett. Már fogtam kezembe játszottam minden nagy volt.

De egy nap haver vett egy új gitárt.Soundstation Slp 200 játszottam rajta 1órát..és 1000x jobb mint Epiphone.

szerintem a special II-t csak az ephiphone név emeli fel a sok sz** közül...

De ez a Soundstation ez valamivel vaskosabb így a hangja is testesebb.

A special-nek nagyon műanyag a hangja

mert lapos a fája a teste.

Én mindenképp a Soundstation Slp 200 -ra szavazok ;)

2012. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni az utolsó válaszába de talán az Epiphonak azért vékonyabb a fája hogy az igazi Les Paul hangzást adja..Én nem fogtam egyiket se a kezembe de az Epiphonok sokkal márkásabbak mit pl a Soundsation..De márkásak között is van rosszabb.Én a kérdezőnek azt javaslom hogy próbálja ki mind 2-t ha tudja de ha nem akkor kérdezzen fórumokon
2012. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Soundstation gitárok jó gitárok! Csak még nem népszeruek az slp 200 csak annyi a baj,hogy nem igazi les paul forma a jobb felső 'kanyar' kicsit rövidebb meg más a formája,kicsit kényelmetlen ülve,ha választanom kéne az slp 200 lenne.
2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!