Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges-e a CodeFone...

Lehetséges-e a CodeFone kaputelefon beltéri egységénél a csengőhang halkítása, esetleges lecserélése?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most untam meg, hogy a kaputelefon, ha felcsöngetnek, irdatlanul hangos (valami förmedvény dallamot játszik, de ez másodlagos), a csengő is erre van kötve, az meg egy egyenesen katasztrofális sípolás.

Ilyesmi a kütyü: [link]

Lehetséges valahogy házilag megoldani, hogy halkabb legyen anélkül, hogy egy kalapáccsal leverem?

Köszi előre is a válaszokat.



2013. máj. 3. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a szokásos lakótelepi kaputelefonról van szó. Köszi!
2013. máj. 3. 20:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Dallamcsere nem lehetséges.

Hangerő igen.

Három fokozatban megoldható.

2013. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az szuper lenne, és hogyan?
2013. máj. 4. 08:14
 4/8 NikiDávid válasza:
Szia engem is érdekelne h lehet halkabb a ktelefon! Találtal vmi megoldást? Köszi
2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdező a Balaton mellett lakik, amikor mentem nyaralni, megcsináltam neki.

De ha van valaki a családban aki barkácsol, leírom mi kell hozzá.

Vagy Miskolc környékén meg tudom csinálni.

2015. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is CodeFon kaputelefonom van. A telefonálás csengőhangja és a kapukód hangjelzése is túl hangos. Ezt szeretném halkítani, ha lehetséges. Tudtok rá megoldást?
2015. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy fixen beraksz egy kondenzátort a hallgatóval sorbakötve, vagy egy több állású kapcsolóval több kondit használhatsz a kívánt hangerőre kapcsolással.

Kb 1 mikro és alatta az az érték ahol halkul.

2015. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, kicsit régi a kérdés, de végülis, hogy lehet halkítani?
2021. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!