Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igazak-e az Energy Saver Pro...

NJudit kérdése:

Igazak-e az Energy Saver Pro energia megtakarító eszközről leírtak? Ugyanis nincs se cégnév, se forgalmazó.

Figyelt kérdés
Az alábbi linken olvastam róla: www.energysaver-pro.com/hun/#order
2013. okt. 26. 10:43
1 2 3
 11/29 Antal C. László válasza:
Kiss B36 - kösz a tipp de nem szándékozom megvenni ... "Annyira irritáló már maga az oldal felépítése " ahogy a egyik kommentelő írta és ráadásul még számolni sem tudják : 38.500 (normál ár ) - 18.400 (akciós ár ) = 20.100 helyet nekik 8.650 ft eredményez (mint spórolás) Ahogy még mondtam: gyenge matek !!!
2013. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen,látszik,hogy az oldal üzemeltetője néha akciózik az árakkal :-)viszont arra figyelhetett volna hogy amit írt legalább matematikailag helyes legyen :-)Az előző kérdezőnek meg: ezeket a kütyüket Kínában gyártják,konkrét gyártó nincs.

Amúgy meg már sok híroldal is foglalkozik vele lásd: [link]

Volt már a híradóban is,youtubon meg lehet nézni..

2013. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
18%

Kemény 367.55 HUF az ebay en :DDD


[link]

2013. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Bocsi kicsit drágább : 967.81 HUF elnéztem :)

[link]

2013. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Nekem még 10 ezerért jelent meg a hírdetés, amiben az volt, hogy ha kettőt rendel meg valaki, akkor 18000 HUF.


Ha visszafejted a honlap címét, akkor automatikusan bulgár nyelv jelenik meg.

Поръчвам днес - неделя, 3 ноември, 2013 и получавам промоционална цена 67 лв. (редовната цена на продукта е 87 лв.) Още сега спестявам 20 лв. Допълнително в рамките на промоцията продуктът ще ми бъде доставен напълно безплатно. Tова означава, че спестявам още 10 лв.


Az angolban pedig így:

order today неделя, 3 ноември, 2013 and thus I shall pay a promotional price of €68 the regular price is €89.00 [INDEX81a] per package. In addition, as part of today's promotion, the product shall be delivered to me for free (meaning that I gain another €5).


#11 -nek igaza van, a számolással minden nyelven hadilábon állnak. :)) :))

2013. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Egy kondenzátorral a hálózatra kapcsolt induktív fogyasztók (amiben tekercselés, villamos forgógép van) által felvett meddő teljesítményt lehet kompenzálni, jó méretezéssel 0-ra csökkenteni. De mivel a villanyóra csak a hatásos felvett kakaót méri, a meddőt nem, így parasztvakítás. Max. a szolgáltatónak teszel jót vele, de azzal a pár percig tartó, pár amperes meddő áram felvétellel ameddig porszívózol, vagy forog a mosógép dobja, nem gazdagszik meg senki.
2013. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ami egyszer áthaladt a villanyórán azt te már buherálhatod.
2013. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Na most kedves hozzászólók, akkor mi az igazság??? Mert az elhangzott itt is, hogy bizonyos eszközökhöz igenis jó, és jelentősen csökkenti a fogyasztását, pl. villanymotornál. Az átverésszaga megvan a dolognak, hiszen én is ezeken az említett gagyiságokon akadtam fent, de valamire csak jó, nem?
2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ja, és itt egy olyan videó is, amin van változás a villanymotornál:


http://www.youtube.com/watch?v=q9GjqMbTOH8

2013. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, mit nem lehet azon érteni, hogy parasztvakítás????

Nagy, büdös kamu az egész.

A hálózatból felvett meddő teljesítményt lehet csökkenteni (vagy éppen növelni ha rossz a kondenzátor méretezése) villanymotor esetén. De mivel a villanyóra NEM a meddőt, hanem a HATÁSOS felvett teljesítményt méri, a villanyszámládon nem változtat SEMMIT.

2013. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!