Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Venni akarok az autómba...

Venni akarok az autómba (Nissan Almera), az első két ajtóba hangszórókat, fejegységet most vettem hozzá. De nem vagyok benne biztos, milyen hangszórót vegyek!?

Figyelt kérdés
Venni akarok az autómba (Nissan Almera), az első két ajtóba hangszórókat, fejegységet most vettem hozzá. Voxbox VB 6000 a típusa, 4x45W a teljesítmény. Amit kinéztem hozzá hangszórókat, az 2 x 110 W-os teljesítmányűek (Sal WRX 316). Ez mennyire jelenthetne problémát? Szólna -e ettől függetlenül szépen, nem -e torzítana be. Nyilván nem azt várom, hogy a 2x110W-on szóljon, elég ha kiadja a 45-ot csak az szépen szóljon. Ebben kérnék tanácsot, hogy vajon jó lesz-e ez hozzá, vagy pedig nézzek ki mást, és ha igen akkor milyet?

2014. jún. 1. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Kár volt ezt a fejegységet megvenned, ezen az áron szinte pioneert kapsz, és azért még is más kategória, de ha már megvan ugye. SAL jó hozzá, nem lesz gond, de a fejegység ugysem tud annyit max ilyen 1o-15 wattot szóval szólni fog, de csodát ne várj tőle. Valamit inkább az AHPX 316 -ot választanám mert úgy tűnik, hogy az erzékenyebb @ 91dB és azért nem mindegy.

Küldök még párat, hátha megtetszik valamelyik :

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, utólag már én is gondolkoztam, hogy lehet nem ezt kellet volna , de elkapkodtam.. itt nem akartam ebbe a hibába esni. Mindenesetre köszi a választ jónak tűnnek.
2014. jún. 2. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!