Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opel Vectra b mi lehet a...

Opel Vectra b mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mikor beindítottam egyik pillanatról a másikra fennakadt a fordulatszám mutató és a sebességmérő, na meg a benzint sem mutatja és valamikor bevillan a benzinjelző. És a rádiót sem tudom bekapcsolni, nem kap áramot, és nem világít a belső lámpa sem, ez mind egyik pillanatról a másikra történt

Mi lehet a baja? kérlek segítsetek...



#hiba #Opel #Opel Vectra #műszerzavar
2014. dec. 15. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Mikor adtam rá gyújtást de nem indítottam be, hátul a csomagtérben lévő lámpát akartam megnézni le is vettem a búrát, körte nem volt benne. Na most nekem van egy Multimeterem " teszter" és azzal meg néztem hogy jön e oda áram, és lehet h bezárlatolt volna? Lehet hogy összeért a kábel, ettől bezárlatolhat ennyire?
2014. dec. 15. 15:58
 2/6 Szirty ***** válasza:

Lehet.


Nézd át a biztosítékokat jó-e mindegyik!

Ha netán találsz rosszat és nincs tartalék biztosítékod vagy van csak nagyobb értékű, akkor azt ne rakd be, ne patkold meg ha nem akarod felgyújtani az autódat (ha garázsban áll akkor esetleg a házzal együtt)!

2014. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És lehetséges, hogy a mutatók (sebességmérő, fordulatszám stb.) is azért akadtak meg? A sebességmérő kb a 20-asnál, de álló helyzetben volt akkor...
2014. dec. 15. 19:09
 4/6 Szirty ***** válasza:
Nem ismerem ennek az autónak a villamos kapcsolását, de elképzelhetőnek tartom. (néha eléggé össze nem illő dolgok vannak egy áramkörön biztosítva)
2014. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Köszönöm szépen a segítséget, megnézem a biztosítékokat, és remélem megoldódik a probléma, jó lenne ha csak ennyi lenne a hibája a mutatóknak is.

Ha valami nem megy, majd írok még, remélem számíthatok még a segítségedre :)

2014. dec. 15. 19:34
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

leellenőrizem a kék, zöld, piros , sárgákat

de azok a nagyok mik? és hogyan lehet őket leellenőrizni?

2014. dec. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!