Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha összetört a laptop képernyő...

Ha összetört a laptop képernyője akkor a laptop annyi ugye?

Figyelt kérdés
A férjem berágott és földhöz vágta a laptopomat. A kijelzője betört és gyakorlatilag a fél képet nem látni mindenütt fekete foltok. Ennek a notbuknak anyi vagy meglehet javitatni?
2010. febr. 3. 23:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyre szimpatikusabb a férj:((((((
2010. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

a találtam egy oldalt [link] és most lenne egy buta kérdésem honnan tudjam milyen tipusu kijelzője a van a gépemek? ( nem értek hozzá, mint mondtam sajnálom és röstellem,) csak anyit tudok hoy Amilo pro fujitsu siemes V 3505 (ha ez jelent valamit ) Yk3T176818 vaN ráirva a hátuljára :(

Ms2192

2010. febr. 3. 23:40
 13/25 anonim válasza:
érdemes megkérdezni néhány számítástechnikai üzletet, ahol foglalkoznak javítással. Ugyanolyan típusú használt laptop képernyőjét bele tudják tenni.
2010. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
[link] zet azt oldalt akartam beirni csak már azt sem tudom hol áll a fejem
2010. febr. 3. 23:43
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 198 vagyok és 96 kg ilyen férjeket szoktam uzsonnázni.
2010. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Beviszed a Fujitsu-Siemens szervizbe, es megkerdezed, mennyiert cserelik az LCD-panelt. Szerintem ugy 40 000-bol meg van, de ez csak egy tipp. Az tuti, hogy lehet cserelni.


RJ 19/F

2010. febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nem semmi sztori.. ha az én férjem ilyen lenne, akkor már kihajítottam volna, mint macskát sz@rni, de én nem szedek össze ilyen agresszív egyéniségeket..mind1, nem az én dolgom. a laptopot viszont nagyon sajnálom. próbáld meg bevinni vmi szervizbe, de lehet h jobban jársz anyagilag, ha veszel egy újat, a fene se tudja.. csak gratulálni tudok nektek.
2010. febr. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni!! Nekem csak annyi volt, hogy már kezdett leszakadni a sok felnyitástól és vettem egy újat és kicseréltem és kész. Csak akkor kérj segitséget valakitől, én enm számitógéptehnkiust ajánlanék, hanem egy férfi ismerőst aki ért egy picit hozzá és nem vág át.
2010. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Van esély, hogy meg lehet javítani, nagyrészt szerencse kérdése, az pedig más kérdés, hogy érdemes-e anyagilag, mert lehet, hogy annyiért érdemes lenne már egy újon gondolkodni.

2010. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek, semmi ertelme kicserelni, mert a kovetkezot is ugyanugy tonkreteheti a ferjed. Masreszt, hacsak nem valami extra ritka vercsoportaod van, amihez csak o tud vert adni, es folyamatos verpotlasra van szukseged, ne mond, hogy "tole fuggok". Mert ez igy rosszabb lesz, elobb utobb teged bant (ha meg meg nem tette). Aztan szep lassan elsorvadsz. Megeri?
2010. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!