Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha összetört a laptop képernyő...

Ha összetört a laptop képernyője akkor a laptop annyi ugye?

Figyelt kérdés
A férjem berágott és földhöz vágta a laptopomat. A kijelzője betört és gyakorlatilag a fél képet nem látni mindenütt fekete foltok. Ennek a notbuknak anyi vagy meglehet javitatni?
2010. febr. 3. 23:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát biztos h megéri neki, mert ha tőle függ akkor gondolom, h jól keres a pasi..és ha összetörte a laptopot akkor majd gondolom, h amikor kedve lesz akkor evsz helyette egy újat.
2010. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem azért függök töle mert jol keres, nem fog uj laptopot venni nekem, Nem vagyok megvásárolható. A töle függök azt jelenti hogy közös lakás hitelünk van és nem tudnám kifizetni ha most el válnék.. Ahoz meg sokat dolgoztam hogy hagyjam eluszni a lakásomat.
2010. febr. 4. 13:06
 23/25 anonim ***** válasza:

Ize... miert neked kellene kifizetni, ha elvallnatok a lakast?

Vagy kifizeti a ra eso reszt, (ugyanis a vallas eseten ez alap) vagy tied a lakas (te fizeted vegig).

Kerdez meg egy ugyvedet, de komolyan. Mindenre van megoldas, es a te egeszseged, biztonsagod fontosabb...

2010. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem semmi a férjed, én ezt találtam megoldásként: [link]
2013. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ja bocs, most látom, hogy ez egy 2010-ben keletkezett probléma. :-)
2013. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!