Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akkus és vezetékes fúró...

Joco92 kérdése:

Akkus és vezetékes fúró csavarbehajtó?

Figyelt kérdés
Olyan szerszámra gondolok ha persze van ilyen amit ha lehet és megengedi a környezet vezetékről vagyis közvetlen áramforrásról működtettem. Amikor pedig nincs meg ez a lehetőség akkor meg akkumulátort használok. arra vagyok kíváncsi hogy van-e ilyen gép amiben megvan ez a két lehetőség. Eddig csak külön találtam ilyet, vagy csak akkumulálóról működik vagy csak hálózatról.

#fúró #csavarbehajtó #vezetékes csavarbehajtó
2015. márc. 20. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel az igénnyel, hogy tömegesen nem keresnek ilyet a népek, így nem is készül ilyen gép.

Meglévőből átalakítani pedig nem tudsz, mert a hálózatról működő magas feszültségről vesz kisebb áramot, az akkus pedig kis feszültség és nagy áram szükséglettel dolgozik.

Technikailag se egyszerű lenne összehozni, és nemigen lenne egy praktikusan könnyű darab.

Pontosan milyen felhasználási területre kellene?

Villanyszerelő vagyok, nekem pl. van egy Bosch akkus gépem egy órás töltővel és 3 akkuval, amivel folyamatosan lehet dolgozni egész nap. Még akkor is ha nincs áram. 150 darab 8-as furatot betonba megcsinál töltő nélkül is.

2015. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezzel fúrhatsz ott is ahol nincs áram.

https://www.youtube.com/watch?v=YyCAUZpGHiM

2015. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. megoldás: veszel akkust és kreálsz hozzá rossz akkuból, némi kábelből és egy erős tápból adaptert


2. megoldás: veszel vezetékest, és aggregátorról megy bárhol


3. megoldás: amit említettek: elegendő akkut és töltőt veszel


4. megoldás: nekem ez tetszene a legjobban: nagyteljesítményű inverter és egy batár nagy autóakku, akkor még a láncfűrészt is arról használnám.

2015. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!