Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen akkumulátoros fúrógépet...

Milyen akkumulátoros fúrógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

havonta kb. 30 csavar behajtására és fúrásra szeretném használni. Fontos hogy hosszú élettartama legyen, és lehessen akkumlátort kapni hozzá.

A barkács felhasználásra tervezett gépek is megfelelnek erre a célra, vagy komolyabb gépet kell venni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a célra egy barkácsgép tökéletesen megfelel. Olyan márkát keress, amelyiknek van itthon szervizháttere, akkor lesz hozzá akku is. Pl. Skil, Einhell, stb.. Persze az új akku valószínűleg többe kerül majd mint egy új gép. A hosszú élettartam titka a lítium-ionos akku. Legyen a gépen fokozatváltó!
2014. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem ezt már tegnap is kérdezted, de ha nem te voltál akkor a hozzászólásokban vannak típusok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__6330845-m..

2014. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jót meg kell fizetni,én a Bossht ajánlanám
2014. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!