Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook folyton leáll?!...

Facebook folyton leáll?! Valaki segítsen pls:/

Figyelt kérdés
Szóval nem az hogy csak egyszer kiírja hogy "A Facebook leállt" Hanem nem enged be és nem tudok semmit megnyomni minden másodpercbe újra és újra kiírja. Aztán teljesen irányíthatatlanná válik a telefonom. Semmit nem tudok rajta megnyomni. Aztán fölül kiírja hogy hiba és hogy töröljem az alkalmazást,de viszont nem tudom kitörölni,s telefonom nem hagyja. Nahh valahogy újraindítottam és gyorsan kitöröltem. Visszatöltöttem és egy fél óra után kezdte előlről. Mi lehet a probléma? Valaki tud segíteni? Nagyon kell a Facebook úgyhogy jó lenne ha valaki segítene orvosolni ezt :/ És am csak a Facebooknál csinálja ezt. Valaki tud segíteni?

2017. jan. 20. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!