Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos m50 fényképezőgépről...

Canon eos m50 fényképezőgépről mik a tapasztalatok? Jó gép? Természetfotózásra, portrézásra használnám, második fényképezőm lenne egy 2000D után.

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább egy RPt vegyél, vagy komolyabb, haladó dslrt
2022. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Hetes, egyrészt a kommentjeidből elég egyértelműen lejött, hogy M-használó vagy, ezért véded ennyire."

Hát, tudod, egyrészt a világ sokkal bonyolultabb, mint hiszed. Attól, mert fel tudtam sorolni az M-es gépeket, attól nem kell, hogy M-es flehasználó legyek. Elég a dpreview-t ismerni. Másrészt ezeket az írásjeleket, amiket itt látsz, ezeket értelmezni kéne tudni. Oda van írva, hogy Canon DSLR-t használok. És az is, igen, hogy van itthon egy M. Mint írtam, tartaléknak vettem anno.



"Felesleges. Nem mondtuk hogy szar, csak hogy nem érdemes belefektetni."

Épp erről van szó. Hogy az nem befektetés, ha az ember vesz egy objektívet 30-ért, 40-ért. Az pár sör ára. De ezt már másodszor írom le, kérdés, érdemes volt-e.


"Mindezek mellé megjegyezném, nehéz valakit úgy komolyan venni, hogy röhögő szmájlit rak minden mondata után."

No de melyik mondatok után? Visszatértünk az értelmezés nehézségeihez. :D

2022. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már hagytam a Canont.. elegem lett belőle. Váltottam Olympus OMD-re.. XD
2022. okt. 7. 16:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné. :)
2022. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!