Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van ilyen applikáció telefonra?👇

Van ilyen applikáció telefonra?👇

Figyelt kérdés

Szép pénteki délutánt mindenkinek azt szeretném kérdezni, hogy van e olyan applikáció telefonra ami mutatja, hogy honnan indultam el és vissza navigál?

Tehát olyanra gondolok pld: hogy el indulok gombázni de nem nagyon ismerem az erdőt. Csak reszlegesen. És mielőtt be megyek még adom a helyzetem és ha netalántán be mennék 1-2 kilométert cikkcakkozva az vissza vezet odáig ahonnan el indultam. Szeretnék menni gombázni voltunk már a Mátrában de ott olyannal voltam aki ismeri az erdőt ahol ki szálltunk a kocsiból ott jöttünk le, a helyen is pont az autóhoz. De van 2-3 erdő amit ismerek csak nem merek nagyon be menni hiába, hogy ott a Google Map.

Az erdők nincsenek fel terképezve.

Tehát nekem olyan alkalmazás kellene amin a ki induló utat be tudom állítani és ha nem tudom, merre jöttem vissza vezet. (Android)

Köszönöm kedves segítségeteket előre is.


2023. júl. 14. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt nézd meg a térkép részletességét és ha tetszik, elindulhatsz egy OSM-et használó túra app irányába. Az említett Locus, Oruxmaps elég sokoldalú eszközök és az Open Street Map térkép is nagyon gazdag. Bár ha lehetne válogatni, egy pici Garmin Dakota is valóban praktikusabb tracket rögzíteni :)

[link]


10-es, túrázhatsz akárhány éve, mobil térerő csak az online tartalomhoz kell, pl Google Maps (bár annak is van offline lehetősége). Offline térképet használó apphoz csak gps vétel kell és az a természetben járva mindenhol elérhető. Na jó, barlangban nem.

2023. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"csak gps vétel kell"

Még az sem mindig fontos. Ha csak térképet akar nézegetni az ember és be tudja a helyzetét tájolni - ahogy annó papír térképekkel csináltuk. :)

2023. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Google maps.

Megjelölöd a térképen a kiindulási pontot, utána oda navigálsz vissza.

2023. júl. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!