Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire jó , használható...

Zopel kérdése:

Mennyire jó , használható átfolyós vízmelegítő csaptelep mosogatóhoz ? Érdemes megvásárolni ? Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Vízmelegítő van a mosogató szekrény alatt , hozzá való csapteleppel . Tönkrement a csap , az új csap nagyon drága... Ezt szeretném kiváltani átfolyós vízmelegítő csapteleppel . Érdemes belevágni ?

#Átfolyós vízmelegítő csaptelep
2020. dec. 8. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amit a teleshopban reklámoznak?
2020. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha teleshop, akkor full kamu!


EGy csap hogyan melegítené fel az alatt a rövid idő alatt a vizet, amíg áthalad rajta? VAgy valamit félreértek?

2020. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok , gyorsan utánaolvastam.... Nem csalódtam! :-DDD


"Sajnos van. Nem ér semmit. Legkisebb fokozaton tud egy kis meleg vizet produkálni, amikor viszonylag lassan folyik át a víz, de akkor is csak annyit, hogy a kezemet alatta tudom tartani, úgyhogy a 60 fok hazugság. Ha a kart elmozdítom akár csak egy millimétert is ettől a pozíciótól, akkor már csak jéghideg víz jön. Hulladék, pénzkidobás. A "feltalálói" vigyorognak a pénzedet számolva, hogy megint sikerült átverni egy pár magyart."


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__66775..

2020. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

plusz:


[link]



Szerintem bármelyik más márkára, hasonló cuccra igaz a konklúzió!


"Ígéretek és valóság

A Delimano ismertető anyagai és hirdetési lényegesen többet ígérnek, mint amit teljesíteni képesek. A legnagyobb baj, hogy ezeket az emberek elhiszik! A Delimano csap-vízmelegítő tetszetős kivitelű, ügyes és hasznos kombináció, ami – a tartós, megbízható működést feltételezve – bizonyos esetekben előnyösen alkalmazható, ezért feleslegesnek tűnik a készüléket nem létező tulajdonságokkal és képességgel felruházni. A valótlanságok, félrevezető csúsztatások és szamárságok helyett jobb és korrektebb lenne a hirdetésekben szigorúan a tényekhez ragaszkodni!"

2020. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van olyan ami jól működik, csak az drágább mint a kérdező által lecserélendő csaptelep. Meg olyan energiaigénye van, hogy külön áramkört érdemes hozzá telepíteni.
2020. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5: ja-ja!


De nem is értem... Egy mosogató csaptelep párezer ft - nem kell rögtön Grohe-t, vagy más nagy márkát venni....

Az OBI/Praktiker/stb-ben megvannak a sajátmárkás termékek - abszolút megfizethető áron.

2020. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szirty ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy hogy elektromos, vagy gázos!


Ha elektromos, akkor az 1-2 kW teljesítményű felejtős, semmit nem ér (még akkor sem ha kék meg piros LED van benne).

Csak a vékonyan csorgó vizet tudja úgy-ahogy felmelegíteni. Illetve azt a két decit ami benne van.


De léteznek 5-10 kW-os változatok is. Na azokkal nincs ilyen gond.

Sajnos azonban ahhoz az elektromos hálózatot eléggé át kell alakítani :)

2020. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: gázégő, a csapba belevezetve??? KIZÁRT!
2020. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szirty ***** válasza:

Léteznek átfolyós, gáztüzelésű vízmelegítők.

Nem a "csapba megy a gáz"

2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: de itt kifejezetten csapról van szó! A kérdező átfolyós-melegítős csapot akar venni!


Vízmelegítőből persze hogy van átfolyós gázos!

2020. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!