Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Pável Melinda kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Delimano átfolyós vízmelegítővel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 15:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
szia, engem is érdekelne, ha már valaki kipróbálta, de gondolom ez még új dolog...
2015. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Sziasztok, vettetek?

Engem is érdekelne :-)

Üdv.

2015. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
65%
Mi vettünk belől kettőt is, olyan helyre, ahol bojler kellett volna, egyet új házba, és egyet hétvégi házba, de csak nyáron költözünk és próbáljuk ki őket, addig is megnéztük, hogy rendesen jön-e belőle a víz,nem-e hibás valahol, de rendben volt, gyorsan jött is a meleg, de csak több hónapos használat után tudnám megmondani, hogy valóban jó-e. Nálunk kiváltja a bojlert, ezért mindenképp megéri, de csak tartós használat után tudnám megmondani, hogy valóban jó-e. Mindenesetre a férjem műszerész, ő átnézte az adatait és rábólintott, úgyhogy csak nem lesz csalódás és spórolni is lehet vele.
2015. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Köszi a gyors választ!

Kerlek pár hónap múlva jelentkezz :-)

Szép napot!

2015. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 sat válasza:
84%
Sajnos van. Nem ér semmit. Legkisebb fokozaton tud egy kis meleg vizet produkálni, amikor viszonylag lassan folyik át a víz, de akkor is csak annyit, hogy a kezemet alatta tudom tartani, úgyhogy a 60 fok hazugság. Ha a kart elmozdítom akár csak egy millimétert is ettől a pozíciótól, akkor már csak jéghideg víz jön. Hulladék, pénzkidobás. A "feltalálói" vigyorognak a pénzedet számolva, hogy megint sikerült átverni egy pár magyart.
2015. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Köszi :-(

Az eredetit a Delimano oldalról rendeltétek?

...az edényekre is írták, hogy aki a

Metroban vagy az Auchan ban vette az nem eredeti és nem is jó.

2015. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
47%

Kész átverés, csak nálunk nem létezik a fogyasztók védelme....

Kb. 60 Ah villanyóra kellene ahhoz hogy folyamatosan jöjjön a 60 fokos víz.

Ezt már az 1985 körüli években is hirdették, akkor számoltam ki az energia igényét.

2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Azért ez kicsit ravaszabb, nem kell hozzá 60Ah, mivel a csap kifolyójából "energiatakarékosan", kevés nyíláson, de erősen folyik a víz. Éppen arra jó szerintem, hogy kevés vízzel kezet lehessen mosni meleg vízben. Olyan konyhába jónak tűnik, ahol mosogatógép van, és a meleg vizet 20 méterről, keringtetőn kéne hozni. És csak kézmosáshoz kell, kevés langyos víz. Kádtöltőnek nem is ajánlják!!
2015. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Mi is vásároltunk kettőt is,és nagyon jól működnek!
2016. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Brugyu válasza:
84%

Ezt érdemes elolvasni:


[link]


Összességében nem ajánlja, a 60 fokos korlátlan mennyiségű víz tiszta átverés.

2016. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!