Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jobb-e a porzsák nélküli...

Jobb-e a porzsák nélküli porszívó a porzsákkal felszerelttől?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 22:44
 1/9 anonim válasza:
100%

Attól függ, melyik, meg milyen a szűrőrendszere.

Nekünk van 1 porzsákos, textil porzsákkal (a papírost nem szeretjük, de a textiles nagyon jól bevált), és van 2 porzsák nélküli, amiből az egyik vödörbe gyűjt, de annak nem jó a szűrőrendszere, úgyogy olyat nem is ajánlok másoknak, macerás a felszívott piszok eltávolítása, meg más zavaró is van ebben, és van a másik, ami közvetlenül tartályba szív, és a szűrő a tartály mögött van, na, ez az elrendezésű elég jó porzsák nélküliből, és üríteni is egyszerű.

2008. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a porzsák nélküli zyklon+HEPA szűrős is jó vagy vizes bánmilyen porzsákon átmegy a nagyon finom por
2008. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

En a porzsakosat azert szeretem, mert nem kell mindig cserelgetni a porzsakot, hanem csak kitisztitod, es kesz.

Viszont a porzsak nelkulinel megcsak kiveszed, es kidobod, nem kell a porral szenvedni amikor tisztitod a porszivot.

Mindenki mast szeret.

2008. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én mindenképp a porzsák nélkülit ajánlom. A porzsákossal nekem mindig bajom volt - pedig sok és sokféle porszívóm volt - hogy mivel textil, vagy papír, a por egy része visszaáramlik a szobába. Érezhetően. Emennél meg csak kiöntöt a műanyag tartályból a port és kész. Igaz, hátránya, hogy az alkatrészeit el kell öblíteni, de megéri, mert abszolút nem jut vissza por a környezetbe. Ennél már csak a vizes porszívó a jobb.
2008. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Elfelejtettem írni , hogy porzsák nélküli Hepa szűrőset válassz.
2008. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én au-pair koromban használtam valami tuti porzsák nélkülit. láttam a tartájt mikor tellik, meg és fogtam kiürítettem a kukába és már porszívoztam is tovább, lényegesen nagyobb volt a tartály, és egy 400 m2-es háznál ez igen elöny volt, pláne mikor az extra vastag vadi új padlószönygete szívtam, ahol kb 3x üritettem egy porszívozás alatt.

itthon porzsákos van, és egy vagyon a porzsák bele, és bíbelödni kell a berakással, és mindig figyelni hogy vegyek hozzá zsákot.

2008. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 issti ***** válasza:
69%
A porzsák nélküli porszívó hiába vonzó ötlet, csak morzsaporszívónak jó. Nincs előszűrés, mint a papírzsáknál, egyből a harmonikaszűrő kapja a port, és el is tömődik az első használatkor. Tisztítása sokkal nehezebb, mint a textilzsáké. Ennél már csak a vízszűrős gépek rosszabbak. Részemről felejtős mindkettő.
2009. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4%
Sziasztok megtudnátok adni a Đigi Tv-nek a kódját??köszönöm
2009. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Issti nincs teljesen igazad, pl a cyklonic rendszerűeknél van előszűrés, a hepához csak a finom por juthat el! Már írták feljebb is, ez a rendszer tényleg jó.
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!