Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Nescafe Dolce Gusto...

Van egy Nescafe Dolce Gusto Lumio Krups KP1305 kv főzöm olyan problémám van vele hogy bele rakom a kapszula tartót és elindítom akkor a kapszula tartó mellett nyomja ki a vizet.Alkatrészeket átnéztem és kipucoltam. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 19:43
 1/3 anonim válasza:
A tű is ki van pucolva?Egy kis eszközzel ki lehet billenteni azt a kis aluminium lapot, ami a kapszula felett van,tisztítani!Ha ez is megvolt,a tartályba vizet tölteni,főzőbe való vízkőoldót bele,2-3 szor kávénélkül átfőzni!A bekapcsoló gombot folyamatosan nyomva átáll tisztító módra,aztán mehet!Biztos jó lesz,nálam ez volt a gond!
2022. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt a műveletet 1-2 hónap után mindig meg kell csinálni!Átfőzés.
2022. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tűt is kipucoltam és már többször is inditottam el vízkő oldó főzést de a helyzet nem javult.
2022. aug. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!