Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik főzőlap a jobb? gázos...

Melyik főzőlap a jobb? gázos vagy villanyos? Mert takaritani könyebb a villanyosat, de a gázost jobbnak mondják

Figyelt kérdés
gázosunk van szüleimnél jó, csak nagyon nehéz takaritani a vasat ha ráég valami,pedig sosem hagyjuk rajta . de én szerenék villanyosat mert könnyű tisztitani ,de nemtudom mi a hátulütője.
2009. szept. 5. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ráég a cucc, az a "villanyosra" is nagyon rá tud égni! A gázosat én is sokkal jobbnak tartom, van pár olyan, amit már kifejezetten úgy terveztek, hogy könnyebb legyen tisztítani. Nagyobb üzletekben 20-30 féle modellt is megnézhetsz, többségük már ebből a szempontból is jól meg van tervezve.
2009. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi:)

igen tudom hogy ráéghet de pontosan a vasrol nemtudom letakaritani, amugy anyuéknál is ráég ha ráég nemcsak a vasra onnan azért könnyű.

2009. szept. 5. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Az un. "Indukciós" elektromos főzőlap között keresd.

ez egy üveglaphoz hasonló, könnyű tisztántartani, gyors, energiatakarékos.

2009. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!