Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen hajszaritot vegyek?

Milyen hajszaritot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnek uj hajszaritot venni es nem tudom melyik marka jobb a Philips vagy a Panasonic mert e ketto kozul szeretnem az egyiket megvenni.Van esetleg valakinek valamelyik?Melyiket ajanljatok inkabb?Es tenleg mire jo az ionos hajszarito?? a diffuzor a hajszariton az jo a tovek megemelesere es dusitasra?vagy masra valo?
2009. szept. 26. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A Panasonic szerintem jobb márka, nekem sokkal tovább bírta mármint még megvan és müxik
2009. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%
Philips Holland,Panasonic Japán döntsd el te.Én az utóbbit venném mam ár szinte mindegyik inoizátoros hogy a hajad ne töltődjön fel elektronokkal és mikor a pólódat leveszed ne álljon égnek a hajad :)
2009. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remington, a jobb fodrászok is ilyet használnak, és nem sokkal drágább a többinél.
2009. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!