Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszárítót vegyek?

Milyen hajszárítót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem ismerem mik vannak. Tönkrement az egyik régi hajszárítónk, amit én használtam, de az kb 15 éves volt, gondolom mostmár van mindenféle modernebb. Szeretnék egy újjat venni ami valamivel modernebb.
2009. ápr. 3. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a jó, amelyiken lehet hideg illetve langyos levegőt is fújni. Enyém is ilyen és én csak azt használom rajta mert ugyanúgy szárít, de nem károsítja a hajat annyira és nem égeti a fejbőrömet.

Legyenek rajta fokozatok 2-3 minimum. Hogy milyen erősséggel tudj szárítani.

Már 5-8 ezer forintért vehetsz egy szuper hajszárítót, márkásat. de lehet olcsóbban is van.

Nagyon drágát szerintem nem érdemes, legalábbis nekem mindig vagy megtörik a vezeték vagy valami szóval szerintem időnként újat kell venni, pár évente. Meg leéghet meg stb.

2009. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Válassz megbízható márkájú hajszárítót, olyat amivel a fodrászok is dolgoznak, és biztos hogy 15 évig nem lesz rá gondod, hogy esetleg tönkre megy. Babyliss, Remington, ezek a legelterjedtebbek. Igaza van az előttem szólónak, hideg levegő funkció legyen rajta. Aztán amire még figyelj oda: 1800-2000 watt teljesítény, 3 hőmérsékletfokozat, és legyen ionos. Ilyen hajszárítót már kapsz 10 ezerért is, persze olcsóbban is kaphatsz, de nem árt többet áldozni rá.
2009. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!