Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncenter webshop megbízha...

Telefoncenter webshop megbízhatósága érdekelne? Bravo Hungaria Teleshop Kft., Rákóczi út. Jó árban hirdeti a megvásárolni kívánt telefont két év teljeskörű garanciával, de bizonytalan vagyok, mert nem találok véleményeket a cégről a neten.

Figyelt kérdés
Telefoncenter

#Telefoncenter
2020. jún. 3. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

olvasd el ehhez a nem túl régi kérdéshez adott válaszainkat de főleg a kérdező kommentjeit...

bár nem ugyanaz a bolt, de valszeg az "üzleti modell" hasonló.

Lehet, hogy a vásárláskor nem b..nak át (nem veszed észre), de később valszeg szívás van a termékkel, mert nem lesz rá garancia például

de ahogy a linkelt kérdésben írja a kérdező van aki meg sem kapta a negrendelt telefonját... szóval rendkívül óvatos legyél ezekkel a fajta boltokkal!!

2020. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végigolvastam és meggyőztél. Igyekszem "megbízható" cégtől venni. Remélem, van még olyan!
2020. jún. 3. 22:16
 3/12 anonim válasza:
Hello. Már egy hete rendeltem onnan telót és még sehol semmi. Kezd bosszantani. Végig olvastam én is a link alatt található sorokat. De most már nagyon bizonytalan lettem. Utánvéttel rendeltem tőlük annyi a szerencsém. Mit tegyek ? Mondjam vissza? Inkább nem kell mert nem akarok pórul járni?!
2020. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ohgod válasza:
Vicc az egész ‘cég’. Törlik a rendelésed, terméket nem küldik ki, te meg nem akarsz máshonnan rendelni, mert várod hogy megjöjjön a termék. Aztán a végeredmény, hogy nem lesz karácsonyi ajándék a fa alatt.... SOHA SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY TŐLÜK VÁSÁROLJON! Pár ezer Ft kedvezmény nem ér meg ennyi szenvedést. Plusz, nevetségesen nehézzé próbálják tenni a céges vásárlást. Ez áfa csalással működő cégnél nem annyira meglepő....
2020. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Telefoncenter megbízhatósága?

Nincs nekik olyan, senki ne vegyen onnan semmit, sok szartól megkímélheti magát!

Aki meg nem kapta meg tőlük a rendelt csomagot, az csak örüljön neki!

Én megkaptam, csak sajnos nem lehetett még bekapcsolni sem. Persze azonnal szóltam, és vissza küldtem, na azóta se pénz, se telefon, se infó, hívom őket nem veszik fel, emailre nem reagálnak, és ez kb egy hónapja megy...

Pont tegnap jelentettem fel őket az illetékes hatóságoknál.


Gusztustalan az egész, nem gondoltam volna, hogy ilyenbe belefutok egy olyan oldalon keresztül mint az árukereső, amit egyébként imádok.


Amúgy szerintem a jó értékelésük is totál kamu, valószínűleg 80-90 % át saját maguknak csinálták.


Fúj!

2020. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A kiszállítás nagyon gyors volt, két nap alatt megérkezett a megrendelt termék. Sajnos nem azt a telefont rendeltük meg, melyet a lányom szeretett volna, ezért a karácsonyt követő első munkanapon felkerestük a megadott telefonszámon a céget. Negyedik hívásra sikerült is velük kapcsoltba lépni. Problémánk közlése után kértük őket, hogy cserélhessük a teljesen használatlan telefont a 90 ezer forinttal nagyobb összegű, a lányom által választott mobilra, de a cég kollégája az együttműködés legkisebb jelét sem tanúsítva, nyers modorral utasította el kérésüket, majd az utolsó kérdésünk közepén ránk tette a telefont. A karácsonyi ajándékok vásárlásánál egyik üzletben sem tapasztaltunk hasonlót, mindenki előre jelezte, hogy eltekint a megadott 14 naptól, amennyiben cserélni vagy levásárolni kívánjunk a megvásárolt terméket. E rugalmatlan és kicsit sem ügyfélbarát hozzáállás miatt kifejezetten nem javaslom a Telefoncenternél történő vásárlást!
2020. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BigBlind21 válasza:
Mit lehet tenni az érdekében, hogy visszakapd a pénzed, vagy ne verjenek át egy másik gyárilag sz.r készülékkel? Úgy fog járni mint a Turbado, csak úgy olvastam, hogy aki onnan vásárolt, mindenki bukta vagy a garit, vagy a pénzét, ha még nem volt nála a készüléke.
2021. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 balukapita válasza:

Telefont rendeltem ,1 hónap után meghibásodott.

Telefonszámuk már nincs,e-mailra nem válaszolnak.

Fogyasztóvédelemmel kapcsolatba léptem

2021. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem volt velük ügyem, mert egy vásárlást követően rájöttem azonnal, hogy átverés áldozata vagyok. a cég feketén és szürkén szerez/szerzett(?) be eszközöket többnyire. a válaszomat viszont azoknak írom, akik frissen fürödtek be velük: a "cég" minden bizonnyal "megszűnt". tehát ők maguk részéről úgy gondolhatták, hogy nem sikkasztanak tovább. nem hiszem, hogy hatóság vetett véget nekik, de elérhetőségeket valamelyik okos alkalmazottuk levehette, már ahol magától megtalálta a képességeihez mérten. a honlapjuk alján van a linkek szekció, ott egy-egy aloldalon kint van még a telefonszám is és a bejegyzettnek vélt cím. aki gondolja kísérletezhet azzal, hogy felveszi velük a kapcsolatot, de elnézve a honlapot bezárt a bazárjuk. innentől kezdve viszont nehéz lesz előrébb jutni, fogyasztóvédelem és esetleg hatóságokkal való egyeztetés lehet szükséges.
2021. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsokat. Mellesleg ezzel a cserével én is így jártam az e-digitálban. Originális mikrohuámú sütőt cseréltem volna be négy nap után egy drágábbra, de hiába mentem be a boltba személyesen, szóba se álltak velem.
2021. márc. 10. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!