Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék a Tmobileból ki...

Szeretnék a Tmobileból ki hozni telefont, már a családba van 3 előfizetés+otthoni is, hány %-át kell ki fizetnem a telefonnak? Úgy hallottam hogy 20-30% de nem tudom pontosan . Valaki?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mindig időben fizetted a számlát és emellett a havidíj is magas volt (otthoni + 3 mobil esetén ez esélyes), akkor akár 0 Ft is lehet. Ha viszont gyakran késel a fizetéssel, akár 50%-ig felmehet az előleg.
2021. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"hány %-át kell ki fizetnem a telefonnak?"

Természetesen az egészet.


de ha az előlegre gondolsz, az egyéni elbírálású.

(szerintem tőled nem fognak kérni)

2021. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 éve van 3 otthoni szolgáltatás, legnagyobb díjcsomag mindenből + van 3 telefon aminek már lejárt a törlesztője, most van egy tv törlesztésben meg egy Iphone 12. Eddig egyszer sem kértek előleget egyik készüléknél sem pedig szinte minden hónapban csúszunk a fizetéssel. Természetesen amíg van lejárt számlatartozásod addig egyáltalán nem fog menni a dolog, még előleggel sem.
2021. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ha ezt a szót nálam ejtenéd ki hogy kihozni, megkapnád a listaárat előlegnek
2021. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a Tmobile-ból nehéz lesz "kihozni", 2008 óta nem létezik
2021. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nekem van működő T-Mobile SIM kártyám. A telefon is azt írja ki, hogy T-Mobile H. Tudok hívást indítani róla és fel is lehet hívni. Állítólag működő Westeles kártya is van még.
2021. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
100% át kell
2021. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nálunk se kérnek előleget, de én már a saját nevemre szeretnek ki hozni telefont és új előfizetőként.
2021. jún. 8. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja ha te most teljesen új előfizetőként szeretnél akkor szinte biztos, hogy kérnek előleget, a 30% az a minimum, annál inkább többet.
2021. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 150%-át a legvégén. Ingyen nem használhatod más pénzét,ahogy "kihozni" sem lehet.
2021. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!