Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik országban gyártott...

Melyik országban gyártott Samsung telefonok a legjobbak szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem összesen 4 Samsung telefonom volt. Kettőt ezek közül Vietnamban gyártottak, egyet Kínában, amit legutóbb vettem pedig Dél-Koreában.

Tapasztalatom szerint a Kínában gyártott (Galaxy J5, 2015) volt a legrosszabb. Két év után (garancia után 1-2 hónappal) zárlatos lett, és az egész alaplapot kellett volna cserélni, de a szervizbe azt mondták hogy nem érdemes cserélni. Amiket Vietnamba gyártottak, azok kicsivel többet tartottak/tartanak. 2011-ben vásárolt Galaxy Ace-t Vietnamba gyártottak, 2015-ig tökéletesen működik. Az volt a baja, hogy töltő csatlakozót kellett cserélni, de két hónap múlva újra tönkrement a töltő csatlakozó. Ezért nem foglalkoztam vele. 2019-ben vásárolt Galaxy A70 mai napig is tökéletesen működik (azt is Vietnamba gyártották). Múlt héten vettem egy Galaxy A52s 5G készüléket, ez pedig Dél-Koreába lett gyártva. Eddig meg vagyok vele elégedve.


Más is tapasztalta, hogy a Kínában gyártott Samsung telefonok kevesebb ideig tartanak, mint a Vietnamban gyártottak?

A Dél-Koreában gyártott Samsung mobilok mennyivel jobbak a Vietnamban gyártottaknál?

Más is tapasztalta, hogy

A Kínában gyártott Samsung telefonokba olcsóbb alkatrészeket tesznek, ezért mennek hamarabb tönkre?


Megjegyezném, hogy a Kínában gyártott telefonokkal alapvetően nincs bajom. 2018-ban vásárolt Huawei P20 Lite is mai napig működik, csak a processzor már gyenge a mai telefonokhoz képest, ezért lassú.



2021. nov. 20. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Vietnam
Dél-Korea
Kínai
más ország (írd meg válaszként)
6 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Elnézést az egyik kérdés lemaradt

Más tapasztalta, hogy a Kínában gyártott Samsung termékekbe (nem feltétlenül mobilok) gyengébb minőségű alkatrészeket tesznek bele?

2021. nov. 20. 23:36
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Kuala Lumpur
2021. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: Ha megkérdezhetem milyen modell volt a telefon? Meg voltál vele elégedve? Mennyi ideig tartott, esetleg meg van még?
2021. nov. 21. 00:00
 4/14 A kérdező kommentje:
működik még*
2021. nov. 21. 00:01
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Csak hülyültem.

Amúgy az nem is ország.

2021. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5. Hát az egy Malajziai város, de mindegy..
2021. nov. 21. 00:32
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom az én S3 neom hol gyártották annak idején de van már vagy 5 vagy 6 éves anyum még mai napig használja és nincs semmi baja. Most egy Galaxy S10 em van az vietnámi olyan 2-2,5 éves de semmi panaszom rá.
2021. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Azt hol látod, hogy hol gyártották? Sose jutott eszembe ilyet nézni.
2021. nov. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Ha kivehető az akkumulátor akkor az az alatti matricák valamelyikén

Ha nem akkor a hátulján alul az a nagyon apró betűs rész írja le, hogy manufactured ...

2021. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8. Ezzel az appal is meg tudod nézni: [link]


Ha Android 10 vagy újabb operációs rendszert használsz, kérni fogja a telefon sorozatszámát. Azt a dobozon találod meg, illetve a Beállításokban, a telefon névjegyén belül az Állapotinformációk menüpontban.

2021. nov. 21. 03:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!