Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetetek mi az ideális...

Sákovics Dzsenifer kérdése:

Szerintetetek mi az ideális telefon? Samsung gaalaxy s5 vs. Iphone 5s? Melyik a jobb miért?

Figyelt kérdés

#Telefon választása
2015. jan. 5. 18:44
 1/3 ndm válasza:

Galaxy S5.

Nekem mindkettő volt kezemben. Az S5 mellett döntöttme.

Mellesleg az iPhone-al meg vagy kötözve.

2015. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha! Értem,köszi! Én úgy vagyok vele,hogy az iphone csak azért nem tetszik,mert a főmenüje nagyon nem szép...De azért köszi szépen! :)
2015. jan. 5. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy szerintem milyen az ideális telefon?

5-5.5" közötti kijelző 1080p-s felbontással, előlapi hangszórók, egy aksi ami reggeltől estig kibírja akármit is csinálok rajta (vagy hogy reálisak maradjunk: 6-7 óra screen on time ne okozzon neki gondot), stock Android, esetleg HTC Sense, microSD slot, cserélhető aksi, vezetéknélküli töltés, Qualcomm Turbo Charging.


Hogy amit írtál az a kettő közül melyik a jobb? Galaxy S5-öt inkább iPhone 6-hoz hasonlítanám, ebben az esetben pedig az S5 egyértelműen jobb, mint az egy generációval régebbi 5S, de a két teljesen más OS miatt összehasonlíthatatlan.

2015. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!