Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13-mal lennék menőbb...

IPhone 13-mal lennék menőbb vagy Pixel 6-tal?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy én nem úgy vagyok mint a legtöbb ember hogy összekuporgatja a pénzt a kis telefonra vagy "kihozza" részletre aztán 3 évig fizeti. Azt csak azt az 1 szem telefonját nyomkodja éjjel nappal, mert nincs más neki.


Én vettem egy kis ipadet, hogy itthon azt koptassam. Ezáltal a mobil élettartalma meg van hosszabbítva.


De meg kell mondjam hogy nekem nem esik le az állam az appletől, mert nem vagyok olyan primkó ember, aki ráizgul pár animációra.


Van 160 GB a google drive tárhelyemben, azt akarom folytatni, a naptár is sokkal jobban van integrálva a pixel telefonban (most is olyanom van, csak egy régebbi), sokkal jobb a fordító is (ázsiai nyelvekről gyakran kell fordítanom üzeneteket)


A legtöbb embernél mit látok?


-Előveszi az iphoneját,

-elélvez attól hogy MIJJJEN FEJLETT A FACE ID belépés

-vagy beírja az adott napon 130-adjára is a 8 számjegyű pin kódját.


-utána belép egy app-ba,

-azzal a lendülettel bezárja

-és még megnyit 5 másikat,

-maximum görget 3mm-t.

-Belenéz 1-2 instagram storyba, de csak kb fél mp-ig.


-Megnyitja a snapchatet vagy mittudomén mit

-felpróbál 1-2 filtert

-nagyon fontos szelfit készíteni amikor az ember 2 perce egy helyben ül

- elindít 2-3 játékot, de csak max 1 percre


utána meg bezárogatja az összes appot, mert nem érti hogyan müködik a memóriakezelés.


meg hát ugye a "felhasználói élmények"

(igen, tényleg vannak emberek akik az user experiencet felhaszálói ÉLMÉNY-nek fordítják és tényleg úgy értelmezik mint egy darab élmény.


Nyugi, ugyanezt látom androidos telefonnal rendelkező fiataloknál is, csak ott annyi a bónusz, hogy a billentyüzet kitakarja a képernyő 80%-át. És neki ez teljesen megfelel.


Mint ahogy az is, hogy a google appot használja internet böngészőnek. Vagy ha a chromeot akkor meg van nyitva legalább 50 fül, mert azt hiszi hogy azok könyvjelzők.


2021. dec. 19. 09:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
78%

Az iPhone 13 a menőbb , de inkább a 13 pro.

A pixel telefonokat nem ismerik itthon ezért senki nem fogja felismerni hogy neked mennyi pénzed is van, plusz olcsóbb is mint egy iPhone.

2021. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Egyikkel sem leszel menő az az igazság. Mert nem ettől lesz az ember menő, így mindegy melyiket veszed és nyomkodod egyedül.
2021. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Van baj a toronyban…
2021. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

olcsóbb, mert xarabb


ez teljesen egyértelmű


meg nem az számit hogy az ember hogy vette, hanem hogy LEGYEN


meg nem az számit hogy melyik milyen képet csinál, hanem az számit hogy látszódjon hogy azt a képet iphone csinálta!

2021. dec. 19. 09:55
 5/49 A kérdező kommentje:

van baj a toronyban? És a fiatal lányoknak nincs baj a toronyban, akik azon örlődnek napokig hogy melyik szinü iphonet vegyék?


rengeteg és mélyreható szociális következménye lehet az életükben egy rossz telefonszín megválasztásnak, ugyhogy meg is értem.

2021. dec. 19. 09:57
 6/49 anonim ***** válasza:
75%
Normálisabb észjárással.
2021. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

hát ha már normálisabb észjárásnál tartunk....én már azon a szinten vagyok, hogy nincs a kezemben kényszeresen a telefon ha 3mp-e üresjáratban vagyok.


anno 2015 körül még én nyomkodtam a telefont a buszon és az emberek rosszalva néztek. Ők nem nyomkodták, mert lassú telefonjaik voltak, mobilnetet nem akartak fizetni, mert pénzbe kerül.


Most mindenki nyomkodja a drága telefont, korlátlan mobilnet is hirtelen kifizethetővé vált. Én már nem nyomkodom, mert túlhaladtam a dolgon agyilag.


akkor ki hogy áll az észjárással?

2021. dec. 19. 10:09
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem arra akart kilyukadni, hogy olyan szinten vagy, azt hiszed, ettől menő leszel. De nem. A kérdésre válaszolva továbbra is mindegy melyiket veszed.
2021. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

meg most őszintén....15 évesen voltam azon az agyi szinten, hogy egy "menő" telefon érzelmi reakciót váltott ki.


visznot ugy látom hogy emberek 20-as éveikben is megmaradnak azon a szinten?

2021. dec. 19. 10:13
 10/49 anonim ***** válasza:
63%
Tehát most 15 éves vagy és 2015-ben már drága telefont nyomkodtál a buszon, Gratulálok neked és a szüleidnek is.
2021. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!