Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrendeltem a yettel 150gb-os...

Megrendeltem a yettel 150gb-os hordozható internetjet és a mai napon ezt küldték smsben, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Es mar kifizettek az árát miért vonja le mégegyszer ugyan azt?


Tisztelt Megrendelönk! Kiszàllitàsi igényét nem tudjuk teljesiteni. A szerzödéskötés feltételeiröl érdeklödjön iràsban a visszaeles-megelozes@yettel.hu cimen.



2022. márc. 23. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Kitartás, már keresem a kristálygömböm, és megmondom milyen fraud checken akadtál fenn, véletlenül se tégy az üzenetben olvashatóak szerint!
2022. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En se tudom min akadt fenn!? Nincs tartozásom és semmi ilyesmi, sőt meg elofizeteses se vagyok.
2022. márc. 23. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Rossz hírem van: megtaláltam ugyan a cuccot, de annyira siettem vissza a gép elé, hogy megbotlottam, minek eredményeképp összetört. A divináció sajnos anélkül nem működik.
2022. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokat segitettel.....
2022. márc. 23. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos az ilyen misztikus tárgyak rendkívül érzékenyek, elnézést a kapkodásért. Sajnos így buktam a jövő heti szerencsejáték-nyereményeimet, de majd szerzek másikat. Csak egy kérdés: Ha ODA VAN ÍRVA, hol kapsz információt a történtekről, miért nem ott érdeklődsz?
2022. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam mar az adott e-mail címre,csak kivancsi vagyok hogy valaki járt e mar igy és elmondja mi volt az utan a teendő.
2022. márc. 23. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd nyilván ezrével jelentkeznek emberek és elmagyarázzák miért és hogyan akadtak fenn csalásszűrőkön, no comment...
2022. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha megrendeltem kifizettem mi a csalás ebben?!
2022. márc. 23. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
És akkor megint itt tartunk: szerinted mi valamiféle táltosok vagyunk, hogy csak így a monitor mögül belelátunk a szolgáltató által használt rendszerekbe? Vagy mi? Várd meg a választ, és cselekedj majd a leírtak szerint. Minek ez a vergődés addig? Mi lesz jobb tőle? Édes Istenem..
2022. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiszàllitàsi igényét nem tudjuk teljesiteni

Kiszàllitàsi igényét

Kiszàllitàsi

Megkapod a cuccot, csak neked kell elmenni érte

2022. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!