Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Pixel 6 Pro megbízható...

Google Pixel 6 Pro megbízható lett a rengeteg kezdeti probléma után?

Figyelt kérdés
Ilyen telót akarok venni, de miután elolvastam egy valag tesztet meg értékelést, elbizonytalanodtam. Melegedés, képernyő elzöldül, ujjlenyomat olvasó nem működik, lefagy a teló, random hívásokat idít, kijelző bereped, problémák az újonnan kifejlesztett procival, stb. Érdemes vele foglalkozni, hátha 9 hónap forgalmazás után a most boltban lévő példányok már javított változatok, vagy felejtős a modell?

2022. jún. 6. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért azért elvárható hogy normálisan működjön egy telefon, még ha a hibái nagy részét javították akkor is.

Geek rétegnek tökéletes, he ha használni akarod inkább egy S22-t vegyél vagy iPhone 13 Pro-t.

2022. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Samsungot annyira nem csípem, cégesnek mindig azt adnak. Nem csúcskategóriást, hanem vmi közepeset mindig. Fél év múlva úgy néz ki, mint amit egy disznóólban tároltak. Az akkuja is hulla, az S22-nek is elég gyenge tesztek alapján. A 45 ezres legolcsóbb Xiaomi telómon semmi nyoma a használanak, pedig 2x annyi ideje van meg, mint a céges Samsung és összességében 4x annyit van használatban. Akkor már inkább iPhone ha eközül a kettő közül kellene választanom. Valami olyan kellene aminek atomjó kamerája van, akku üzemidő is fontos és megbízható, strapabíró legyen. Pl a Pixel 6 Pro készülékháza is tetszik, elég igényes kialakítású.
2022. jún. 6. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igényeid vannak akkor ott még a Moto széria, G200-asra érdemes ránézni.
2022. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem január 10 edike óta egy pixel 6 osom van és semmit nem produkált azokból a hibákból amiket felsoroltál :)
2022. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül vettem egyet pár hete újonnan 590 Euroért Németo-ból. Néha nem nyitja meg a f@szbúkot meg az időkép alkalmazást, csak 2. próbálkozásra, de amúgy teljesen OK. Talán az akksija lehetne combosabb. Az ujjlenyomat szenzor is király, üvegfólián keresztül sincs vele gond. Elvileg Mo-n a Telekomos kártyával nem lehet vele telefonálni, nekem ezzel sem volt eddig gondom. Most e-simre váltottam, mellette van még benne egy Yetteles SIM kártya is, de működik gond nélkül a mobilnet és a telefonálás is. Amit hiányolok, hogy nincs hívásrögzítés, a letölthető alkalmazások meg elég fosok. Kicsit idegesítő még, hogy mindenképpen van a témától / háttérképtől függően valamilyen színárnyalata a képernyőnek, vagy sárga, vagy zöld, stb, nem lehet sehogy kilőni.
2022. júl. 8. 20:09
 6/7 anonim válasza:
Hali a 4 es vagyok. Az aksiban egyet értünk. Nekem ezelőt szinte csak sony telefonjaim voltak amik aksiban iszonyat királyak voltak ahhoz képest ez csalódás volt de azon kívül én nagyon szeretem.
2022. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hívásról meg annyit, hogy én csak akkor nem tudtam hívni vele se fogadni amikor kikapcsoltam a beállításokban a 2g-t. Az is valszeg azért van mert a non supported országokban valamiért lockolva van benne a voLTE. Így sajnos a 2g kapcsolat nélkül baszhattam a hívásokat :D
2022. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!