Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki fikázza az iphoneokat az...

Aki fikázza az iphoneokat az miért teszi? Rengeteg android telefont próbáltam, csalódtam mindben, az iphoneokban meg sosem. Szerintem tökéletes és megbízható. Mit lehet rajta nem szeretni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 21:11
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Ha neked tetszik, akkor nincs baj, mit foglalkozol másokkal? Elhitetni akármit akárkivel lehet, Iphone sem jobb, csak elfogadóbb vele az ember. Ettől még jó telefon az is, meg az Android alapú is.
2022. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Órát lehetne igazítani hozzád :D
2022. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ezt fordítani, nekem az android vált be, sosem csalódtam benne, míg az Iphone-ban igen.Számomra az android tökéletes és megbízható. Mit lehet rajta nem szeretni?
2022. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet rajta nem szeretni?"


Az árát...

2022. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Az ára irreleváns, hiszen némelyik droid drágább mint az iphone, és az USA-ban 5 éve ugyanannyiba kerülnek a telefonok :) Aki évente cserél telefont, annak lehet jobb választás a droid (ott is inkább a samu vagy a xiaomi), de aki több évre tervez, az iPhone-t vesz mert szoftveresen soha nem lesz tönkretéve, nem fog belassulni mert minden egyes modellhez külön hozzáigazítják a szoftvert hogy biztosan ne legyen hardveres limitáció. Ha pedig megoldhatatlan, mert annyira el van öregedve, akkor nemes egyszerűséggel nem adnak ki rá új iOS-t.
2022. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Az androidot sem kell évente cserélni, még konkrétan egy S3Ast használtunk annyit, hogy közel 10 éves volt, mikor lecseréltem, akkor is csak az akksi miatt...
2022. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

#5 "nem fog belassulni mert minden egyes modellhez külön hozzáigazítják a szoftvert hogy biztosan ne legyen hardveres limitáció"


Akkor ezek szerint az Apple potyán fizetett ki 113 millió dollárt azért, mert a (letilthatatlan) frissítésekkel a régebbi modelleket szándékosan lassították, hogy az emberek vegyék helyette az újabbat.

Persze kínjukban ráfogták, hogy az akkumulátor kímélése miatt csinálták.

[link]

2022. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi vált be.


Bár az tény, hogy az Apple sokszor évek után kiáltja ki, hogy "innovatív új cucc" olyan dolgokra, amiket androidon már alap, hogy meg tudok csinálni.


Pl. még feltételezni sem mertem volna, hogy az iphone-on eddig nem volt AOD...



Amikor kijött az iphone 13 széria, egy haverom megvette a 13 Pro Max 1TB-t.


Alig 5 perc alatt 3 dolgot találtunk amit az én 2020-as modell telefonom tud, de az iphone nem.

2022. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egyénfüggő, kinek mi vállt be! Én például Androidos vagyok, de rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban. Mióta az előző telefonom tönkrement, 2 hónapja egy régebbi iPhone-t használok kölcsönbe, és nekem abszolút nem jött be az iOS, szerintem az Android sokkal egyszerűbb és közvetlenebb! Nem fikázom az iPhone-t, csupán leírtam a véleményemet! Én sosem váltanék iPhone-ra, a család többi tagja meg nem váltana vissza Androidra, mégis jól megvagyunk, mert az emberi kapcsolatok nem a telefonokon múlnak!

Mellékesen amúgy teljes mértékben osztom a #3-as és #4-es véleményét! Szerintem is eléggé túlárazott, a márkát nagyon meg kell fizetni, ugyanakkor teljesen másik rendszer, és ha valakinek az iOS jobban bejön, az úgysem sajnálja rá a pénzt!

De ha valaki fikázza az iPhone-t, nem támogatom, viszont látom benne az indokot: anno 2015 körül ez pont fordítva volt, az iPhone-osok úgy lenézték az Androidot, és ha valaki egy kérdésnél 2 különböző rendszerű telefon közül az Androidot ajánlotta, az iPhone-osok máris mindenféle külön érv nélkül 0%-ra lepontozták! Csak ezért, mert nem az iPhone-t ajánlotta! Nem csodálkoznék, ha ez a fikázás most a revans lenne!

2022. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
"csalódtam mindben, az iphoneokban meg sosem"-ilyen nincs,ennyire nem fekete-fehér a 2 rendszer.
2022. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!