Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül az istyle-nál...

Roland7 kérdése:

Mennyibe kerül az istyle-nál egy iphone 11 pro akksi csere?

Figyelt kérdés
Már keresem egy ideje az oldalon az áraink menüpontot de sehol sem találom,pedig már időpontot foglalnánk de így,hogy nem tudjuk az árát,így nem szeretnénk időpontot foglalni…

2023. jún. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen mindegy az? Töredéke az iPhone árának. Egyébként ha sokallod az árajánlatot, akkor elutasíthatod a szervízt, bár akkor nem tudom hogy akarod tovább használni.
2023. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Biztos van megadva egy telefonszám, hívd fel őket. Vagy írj nekik emailt. Vagy menj be személyesen és kérj árajánlatot. Senki sem úgy javíttat valamit, hogy "figyumá, itt van ez az izé, csináld meg és bármennyi lesz, kifizetem".
2023. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Csak meg kéne nyitni az alábbi oldalt és megadni a telefon tipusát és látnádok, hogy 44 600 Ft

[link]

2023. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostmár megtaláltam,de úgy el volt dugva,és 1/3-nak azt üzenném,hogy igenis nem mind1 az hogy mennyi,mert valahol 30 ért megcsinálják,és jó,itt meg ahhoz,hogy helyben meglegyen,még +5 ezer forint,szóval kár 50-nél járunk,és így spórolok 20 ezret úgy,hogy ugyanolyan teljesítménnyel rendelkezik a 2 akku!
2023. jún. 28. 09:46
 5/7 A kérdező kommentje:
*már
2023. jún. 28. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

ja csak ne gyere ide sírni majd, hogy miért merül gyorsan az akku :DD

Vagy miért nem jó akkucsere után a faceID....

2023. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden működik rendesen😉,nem kell b***tatni a hülyeségeddel😉😉😉
2023. júl. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!