Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 vagy 14???

IPhone 13 vagy 14???

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon variálok hogy megéri-e 2023ban iPhone 13-at venni (kék színben).nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem segítsetek! Iphone 13 vagy inkább iPhone 14. Szerintetek melyik lenne a jobb választás ami legalább 4 évig jó lesz? Vodafonetól szeretnék majd venni karácsonyi ajándékba magamnak :DD nekem mindkettő nagyon Tetszik de nem tudom eldönti melyik bírná sokáig és melyik jobb. ez lenne életem első iphoneja és nem szeretnék csalódni. Szerintetek 2023ban Ip 13? Vagy jobb lenne a 14?... mindkettőnek kíváncsi vagyok az előnyére és a hátrányára. Nekem az ip 13 kék színben nagyon elcsábította a fejemet...szerintem eléggé szépen sikerült telefon:) viszont a 14 lila is szép. Eddig mindig kék telefonom volt.lehet ezért ragadott el ennyire az ip13.Viszont tudom nem a szín a lényeg ezért is vagyok kíváncsi a kettő miben tér el azon kívül hogy más évben gyártották.jelenleg is 2021-es telefont használok viszont már nagyon vágyom egy újra mivel már "kicsit" össze van törve. Nem annyira vészes de na.És nem tudom okos döntés lenne-e megint 2021-es modellt venni. ;) Előre is köszönöm a válaszokat! :)))

nov. 26. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Végre egy normálisabb telefonvásárló.. Aki nem cseréli le az Iphone 14 készülékét Iphone 15-re csak azért mert, "jajj megjelent a legújabb."
nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A jelenlegi telefont hány évre tervezted venni és mennyibe került?
nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 2 napban ez nagyjából a 100. tök ugyanolyan kérdés ebben a témában.

Mindenhol kb az volt a konszenzus, h amennyiben az ár nem számít, úgy nyilván az újabb éri meg.

nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen kérdés... olvass vissza

Inkább a 15-öt vedd, abban a 14 pro kamerája van

nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es nem üzenem hogy nem mindenki akarja a legújabbat mindenből és lehet hogy valakinek azt a pénztárcája nem engedi meg. Nekem pl a kamera nagysága miatt nem tetszik
nov. 26. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:

itt a pontos összehasonlítás:

[link]

méretre ugyanakkora a kamerájuk.

Azért ajánlottam a 15-öt, mert az tényleg komolyabb ugrás a 14-hez képetst mint a 13 a 14-hez.

A 13-14 az gyakorlatilag ugyanaz.

nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2-es

Jelenlegi telefonom egyébként xiaomi 11 lite. Akkor és pont ott nem gondolkodtam azon hogy hány évre tervezem viszont ameddig bírja addig jó. Az árára már nem nagyon emlékszem azt hiszem 180?!.és azt is részletre vettem.

nov. 26. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:

iphone 12 pont 180ezer. Csak két évig bírná?

És milyen telefont veszel, ha megint betörik amíg fizeted a részletet?

Nyomógombosat?

nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 pont 180ezer. Hol? Használtan? Meg nem fogok olyan boltokból venni amit nem ismerek és nem Ip tizenkettot szeretnék. Nem fogok olyat venni ami nekem nem jön be. és ha én veszem nekem nem mindegy hogy milyen és had döntsem el én nekem mi a jó. Nem iPhone 12 volt a kérdés. Ha tetszene, bejönne stb oda írtam volna hogy aközött is döntenék.Persze nyomógombosat fogok venni...:D
nov. 26. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Szemely szerint nem vennek iPhone-t, de ha valasztani kellene nyilvan az ujabbat valasztanam a hosszabb tamogatottsag miatt. Ha utananez az ember nincsenek oriasi kulonbsegek generaciok kozott, igy probalnek olyan telot valasztani, ami bar a kovetkezo 2-4 evben tamogatva lesz. Ha ez szamodra nem lenyeg, akkor nyilvan az, ami szimpatikusabb.
nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!