Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 vagy 14???

IPhone 13 vagy 14???

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon variálok hogy megéri-e 2023ban iPhone 13-at venni (kék színben).nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem segítsetek! Iphone 13 vagy inkább iPhone 14. Szerintetek melyik lenne a jobb választás ami legalább 4 évig jó lesz? Vodafonetól szeretnék majd venni karácsonyi ajándékba magamnak :DD nekem mindkettő nagyon Tetszik de nem tudom eldönti melyik bírná sokáig és melyik jobb. ez lenne életem első iphoneja és nem szeretnék csalódni. Szerintetek 2023ban Ip 13? Vagy jobb lenne a 14?... mindkettőnek kíváncsi vagyok az előnyére és a hátrányára. Nekem az ip 13 kék színben nagyon elcsábította a fejemet...szerintem eléggé szépen sikerült telefon:) viszont a 14 lila is szép. Eddig mindig kék telefonom volt.lehet ezért ragadott el ennyire az ip13.Viszont tudom nem a szín a lényeg ezért is vagyok kíváncsi a kettő miben tér el azon kívül hogy más évben gyártották.jelenleg is 2021-es telefont használok viszont már nagyon vágyom egy újra mivel már "kicsit" össze van törve. Nem annyira vészes de na.És nem tudom okos döntés lenne-e megint 2021-es modellt venni. ;) Előre is köszönöm a válaszokat! :)))

nov. 26. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8: vagy vesz 130-ért egy olyat amiben van minimum 8gb ram, gyorstöltés, 2 napnyi akksi, stb ;)
dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az iPhone a megjelenésétől számított 6 évig kapja a támogatást, új szoftververziókat, szóval ha most veszed meg a 2021-ben megjelent 13-as szériát, még pont 4 évig lesz rá támogatás. Ez alapján igen, megéri.


Mindenképpen csak a Pro modellekben gondolkodj, inkább legyen egy évvel régebbi, de Pro, mint újabb, de "sima", mert a "sima" modelleken eggyel kevesebb is a kamera, nincs 120Hz, kisebb az akksi, a processzor pedig ugyanaz, mint az előző évi Pro-ban, mégis drágább, mert újabb.


Egyébként a támogatás lejártakor sem kell rohanni lecserélni a telefont, hiszen akkor az utolsó frissítéssel, amit megkap, még minimum elketyeg egy évig, az appok még jó ideig támogatni fogják, legfeljebb egy akkucsere lesz már időszerű.


Ez alapján tehát a 13 Pro és a 14 Pro is jó választás, persze függően attól, hogy mennyit szánsz rá.

dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!