Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Trust phone vélemények?

Trust phone vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebbi iphone modellt szeretnék venni, ami már a hivatalosabb boltokban nem kapható.

Nézelődtem a rejoyon, de arról nem feltétlen olvastam jó véleményeket, ezután akadtam rá a használalma oldalon a Trustphone-ra. Valaki vásárolt már tőlük?



jan. 7. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vennék régebbi telefont (max 2 éveset), még akkor sem ha Samsung vagy Apple. Az Apple főleg nem jó mert jól tartják a használt árukat, emiatt irreálisan drágán jutnál hozzá. Nyilván azt veszel amit szeretnél. Ha megnézel egy rejoy-hoz hasonló oldalt, alig árulják olcsóbban a használt készülékeket, mint amennyiért újonnan szürkeimportosat. Amit használtan veszel, lehet hogy ugyan úgy szürkeimportos volt. A rejoy mondjuk megbízható mert már vannak egy ideje és adnak hosszú garanciát, de a másikról még nem is hallottam.
jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A nagyjából jó vélemények alapján választottam ezt a céget. De nem kellett volna. Nemrég vettem egy Iphone Xs Max telefont 99.000 Ft-ért. A hirdetésben új akkumulátor volt írva, és Új állapotú (A+).

Sajnos a beállításokban ismeretlen alkatrészt ír a telefon az akkumulátora. Sehol nem tüntették fel, hogy utángyártott. Nem lehet tudni, hogy tényleg új-e. És valószínűleg a kijelző sem az igazi benne, mert nem olyan fényes mint egy eredeti XS Max-ban, és csak 4 ujjat érzékel a kijelző, nem ötöt. És a telefon teteje karcos lejött a festék. És a telefon hátulján is vannak minimális karcok. Kértem futárt, de lemondtam, az akkumulátort majd kicseréltetem egyszer tényleg újra, ami látszik a menüben is az 25.000 Ft lesz pluszban. Sajnos elég nagy csalódás így a dolog. Kommunikációjuk e-mailben nulla!


Az oldalukon az ő magyarázatuk:

Új állapotú (A+)

Ezek a készülékek nagyon szép állapotúak. Nem található rajta karc vagy kopás.

jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rejoytól vettem tavaly egy XS Max-ot. És eladtam nekik egy Iphone7-et. Kifizették a Iphone 7 árát rendesen 1-2 nap alatt. Akkor 125.000 Ft körül volt az XS Max. Hamar kiküldték, csak sajnos nem kapcsolt be a telefon. Akkumulátor hiba volt. De ingyen küldtek futárt kb. 2 hét után visszaküldték azóta tökéletesen üzemel. Minden működik rajta, karcmentes. Kijelzője, akkumulátora is szuper. Rejoynál legalább e-mailben mindig válaszoltak.
jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!