Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 vagy iphone 15?

Iphone 14 vagy iphone 15?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban? Más féle telefonokat légyszi ne mondjatok, mindenkepp e közül a kettő közül szeretnék választani. Koszi :)

jan. 23. 13:15
A kérdező szavazást indított:
iphone 14
iphone 15
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

A 2 telefon között nagyjából 40-50 ezer forint különbség van. (MediaMarkt, Alza)

Az a fő kérdés, hogy neked megér-e ennyit az eggyel újabb proci, a dinamikus sziget, a 48 megapixeles kamera és az USB-C csatlakozó.

Ha igen, akkor vedd az újabbat.

jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem semmi lényeges előrelépés nem történt a 15nél a 14hez képest, illetve silányabb anyagfelhasználás történt a 15nél, nem éri meg annyival többet költeni rá.
jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Csak nem akarod magad tavalyi ájfónnal égetni...?
jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha már veszel egy 15-t,vedd a Pro-t,megéri!
jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
A Pro modellek a jók. A sima egy túlárazott középszerű telefon. Az S23 majdnem mindenben jobb az iphone 14-nél.
jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
16!!!!!!!!!!!
jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

iPhone 14 Pro-ra voksolnék.

Type C azért nem akkora előny, mint amennyire annak tartják elvégre eléggé kikopott a vezetékes adatátvitel. Ha meg valakinek volt már pár iPhone-ja nem biztos, hogy kukába vágná az összes kiegészítőjét.

Kicsit azért a saját usereivel is kitolt az Apple így, de nem volt más választása.

jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol sokat mások véleményével akkor megveszed azt amelyik az ócsóbb, ha meg igen és később vered magad amiatt hogy miért nem a jobbat vetted meg akkor a 15.
jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
én a 15-öt venném. a 14 az én szememben sose érte meg, hiszen ugyanolyan mint a 13, csak egy évvel később adták ki más színekben. ha 14-et vennél, inkább 13. de mivel neked a 14, és a 15 a két opció, én a 15-re szavazok :)
jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
14-et semmi féle képpen nem vennék, mivel kb azt tudja mint a 13, de ha nem sajnálod telefonra a pénzed akkor 15 ha egy kicsit sajnálsz sok pénzt kiadni akkor 13.
jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!