Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány fokig bírja egy SIM...

Hány fokig bírja egy SIM kártya? Kifejezetten a SIM kártyára vonatkozik a kérdés, nem telefonban lévő SIM kártyára. Mínusz fokokban lenne baja?

Figyelt kérdés

febr. 3. 16:29
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Jó nehéz felfogása van jó néhány hozzászólónak. Kifejezetten benne szerepel a kérdésben, hogy csak a SIM kártyáról van szó. Nem telefonban lenne addig, amíg a mínusz fokban lenne! Egyetlen egy hozzászóló értette meg a kérdést.

De a súlyosabb még az, hogy nekem akarjátok megmagyarázni, hogy miért kérdezem, satöbbi. Elképesztő. Én tudom, hogy mit akartam kérdezni és pontosan azt kérdeztem. Ti nem tudtátok felfogni (kivéve egy hozzászóló).

Olvasd újra a kérdést, aztán megint, addig, amíg eljut a tudatodig, mert eddig még az elmédig sem jutott el, csak a képzeletetig. Az viszont nem az én kérdésem, hanem a te képzeleted.

febr. 3. 17:47
 12/36 Szirty ***** válasza:
52%

"Nem telefonban lenne addig, amíg a mínusz fokban lenne!"


És te értetted amit írtam?

Mindegy miben van! Ez miért ilyen erős kitétel a részedről?


"Én tudom, hogy mit akartam kérdezni"


Sajnos mi még nem. :(


"...nekem akarjátok megmagyarázni, hogy miért kérdezem, satöbbi."


Azt nem tudom ilyet ki akar, de sokszor segít ha a kérdést úgy teszed fel hogy az nem az általad kiötlött megoldásra vonatkozik, hanem leírod hogy mi az a probléma amire a megoldást kitaláltad.

febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Hány fokig bírja egy SIM kártya? Mínusz fokokban lenne baja?


Ha ezeket nem érted, akkor mégis miért írsz ide? Ha nem érted a kérdést, az nem a kérdező felelőssége.


És ne írj királyi többesben - hátha a többi hsz. már megértette a kérdést.


Egyébként a #3. hsz. már válaszolt, legalább az alapján próbáld akkor megérteni a kérdést.


És ha még mindig nem érted, akkor ne írj ide.

febr. 3. 18:07
 14/36 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondjuk, még mindig nem tudtuk meg, hogy mi a probléma, és mit képzeltél megoldásnak. Véletlen volna?
febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a kérdés a kérdés, semmi egyéb.
febr. 3. 18:12
 16/36 anonim ***** válasza:
52%
Akkor bizony infók hiányában annyit lehet mondani, hogy egy percig sem. A pillanatban, amint levegőhöz ér a vackod, dezintegrálódik.
febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Butaságokat írni teljesen felesleges.
febr. 3. 18:15
 18/36 anonim ***** válasza:
52%
Pistike, ez a rideg valóság.
febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kicsoda Pistike, de az ilyen 🍆👒-okat és trollokat, mint te, jobb lenne innen örökre törölni.
febr. 3. 18:19
 20/36 A kérdező kommentje:

Érdekes, akkor az az egy hozzászóló hogy-hogy mégis értette a kérdést?

Ő nem kötözködni akart, hanem válaszolni. Tehát a kérdés tökéletesen érthető, csak vannak a trollok, akik szándékosan értetlenkednek.

febr. 3. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!