Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány fokig bírja egy SIM...

Hány fokig bírja egy SIM kártya? Kifejezetten a SIM kártyára vonatkozik a kérdés, nem telefonban lévő SIM kártyára. Mínusz fokokban lenne baja?

Figyelt kérdés

febr. 3. 16:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A hideg csak jót tesz neki.
febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:

27. "A kártya magában kibír minusz 100 fokot is, kedves kérdező, ne aggódj miatta."


Integrált memória is van benne, innen gondold újra.

febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
48%

Na szerintem rájöttem. A kérdező titkosügynök. Egy sim kártyát kell becsempésszen egy védett objektumba és az a remek ötlete, hogy folyékony nitrogénnel lefagyasztott covid vírus tartalmazó tartályban csempészi be. Majd később kiolvasztja és arra gondol esetleg tönkremegy addig a kártya…

Vagy a nagymamájának küldi a Marsra, és az űrbe fogja kilőni a nagyi meg elkapja egy lepkehálóval, de jó lenne ha közben nem fagyna szét a kártya.

febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

"Integrált memória is van benne, innen gondold újra."

Már hamarabb megtettem mint te.

Ha esetleg van valami forrásanyagod arról hogy miként hat rá kedvezőtlenül a hideg, ne habozz megosztani velünk.

febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
54%
Az autóskamerámban van sim és sd, neten tud jelezni és képet átköldeni. -15°F alatti hidegben is probléma nélkül működött, a Teslákkel ellentétben.
febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
A releváns válaszokat köszönöm szépen!
febr. 4. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!