Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengerben hogyan tudom...

Messengerben hogyan tudom kikapcsolni a "végpontok közötti titkosítást"?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta 3 embernél is bekapcsolódott valahogy és sajnos mind a 3 embernél nem látom az ehavi - tehát a februári - beszélgetésünket. Az utolsó üzenet amit látok január 31 és a megosztott médiatartalmakat - tehát a képeket és a videókat sem látom. Pedig mind a 3 emberrel nagyon fontos dolgokról beszélünk minden nap. Hogyan tudnám ezt a funkciót kikapcsolni és "visszahozni" mind a 3 embernél a teljes ehavi beszélgetést és az ehavi médiatartalmakat is?

febr. 23. 07:44
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Állítottam be 6 számjegyű kódot is, ahogy kérte. De ígysem látom a 3 embernél január 31. óta a beszélgetést. Miért nem? Nagyon szeretném látni a teljes beszélgetést!!!
febr. 23. 07:59
 2/36 A kérdező kommentje:
Az sem gond, hogyha nem tudom kikapcsolni. Csak kapjam vissza az összes eltűnt üzenetet és megosztott médiatartalmat január 31. óta!!!
febr. 23. 11:07
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van sajnos! Nem tudom hogyan kell kikapcsolni. Hiába állítottam be kódot, ahogyan kérte, nem fogadja el, azt írja ki, hogy nem jó a kód. Pedig biztosan jó, mert akkor föl is írtam magamnak.:(
febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
8%
javaslat facebook sugoját olvasd el ott sok minden le van írva .
febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5 hiába! Adj akkor rendes megoldást! Ezzel semmi sem segítettél!!!
febr. 23. 14:50
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet kikapcsolni mert csak. Legalább nekem működik a kód, de szar az egész.
febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a #2-es hozzászólásomat! Nem baj, ha nem lehet kikapcsolni!
febr. 23. 16:07
 9/36 anonim ***** válasza:
78%
Olyant próbáltál,hogy letörlöd és felteszel egy régebbi verziót? Üzeneteid meg kell,hogy maradjanak ekkor is, mert azt a szerverről újra letölti.
febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!