Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger PIN kód - na már ez...

Messenger PIN kód - na már ez is bugos?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nekem se Messenger se facebook, de a párom vállalkozóként használja, mivel sajnos rengeteg ügyfél nem hajlandó telefonálni, csak a Messenger...

Na de a lényeg, hogy párom két telefont használ jelenleg.

Jött ez a Messenger PIN kódot dolog.

Az egyik telefonon beállítottunk egy PIN-t, (fel is írtam neki egy papírra) majd két percre rá beírtuk UGYANEZT a kódot a másikon, és láss csodát: "Hibás PIN kód".

Alul felajánlja, hogy inkább egyszer használatos kóddal lépjen be. Meg is kapja a kódot az első telefonra, de a másodikon ezt sem fogadja el.

Közben jön az értesítő az új üzenetekről, de megnyitni sem engedni őket, amíg nem írjuk be a PIN-t...


Többször próbáltuk már, de sehogy sem működik.


Úgy látszik, a facebook csapata ezt is csak összecsapta gyorsan, és szokásukhoz híven, kidobták működésképtelen állapotban.


Bármi javaslat?



jan. 27. 05:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Uninstall.
jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Működik,semmi gond. Nálad van a hiba
jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mi lehet a hiba?


Messenger újratelepítve mindkét készüléken

Az eredetin elfogadja a PIN-t, a másikon még mindig nem.

Koknrétan már egyszerre írom be a kettőn, hangosan kimondva a számokat, és még akkor is csak az eredeti eszközön fogadja el.

febr. 4. 17:52
 4/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Milyen jó, hogy én nem használok pin-kódot ehhez, így mindenhol elérhető.
febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Majd neked is elkezdi azt, hogy ha az üzeneteket mindenhol el akarod érni, akkor kell a kód
febr. 5. 15:38
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már elkezdte, de nem muszáj megadni.
febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha nem adsz meg kódot, akkor nem minden üzenetet látsz mindenhol.
febr. 5. 18:48
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eddig én még mindent láttam mindenhol.
febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
68%

Nálam is ugyan ez van. Eleinte nem adtam meg kódot pont ezért hogy ne szivasson be. Erre ma már nem láttam az üzeneteimet. Nem tudtam írni senkinek és nem láttam ha írtak. Beállítottam a kódot, telefonon végre működik, a laptopon amit ezer éve használok pedig nem. Hiába írom be a kódot helyesen vagy kérek új kódot a telefonra- nem működik. Inkább áttérek discordra vagy telegramra nem érek rá ezzel ... -ni.

Fizetni pedig nem vagyok hajlandó ilyen szolgáltatásért.

febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Fizetni pedig nem vagyok hajlandó ilyen szolgáltatásért."

Persze, ez előre sejthető volt, a magyarok nem fizetnek semmiért, csak élősködnek. És ha az ingyenes alkalmazás nem nyal segget, akkor már megy a reklamálás.

febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!