Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok kezdeni egy Iphone...

Mit tudok kezdeni egy Iphone SE -vel, ha nincs meg hozzá a jelkód meg tulképp semmi azonosító?

Figyelt kérdés

éppen eladnám, mert apámtól maradt rám, de ugye nem mai darab, de a lényeg, hogy én nem értek hozzá, viszont feloldani se tudom, nem tudom, mi a jelkód, és így nem tudom gyári állapotra visszaállítani.


Van ötletetek?



márc. 10. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Duma. Add vissza inkább a jogos tulajdonosának.
márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

jaj ne fárassz ... hát erre a kb 20 ezer Ft-os értékre sztem nem sokaknak fáj a foga :)


valaki másnak van ötlete?

márc. 10. 13:37
 3/13 lali51 ***** válasza:
28%
Vidd be a jegyzőhöz hogy találtad,ha bizonyos ideig nem jelentkezik a tulajdonosa,megkapod és még egy papírt is kapsz hogy tiéd a telefon.Azzal a papírral bemész a szakszervízbe és kikódolják.
márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a haverom az USA-ban talált egy iPhone 14-et, hazahozta és 100 ezerért akarták neki feloldani. Talán neked is feloldják valamennyiért.
márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 persze, mert egy iphonet csak úgy ki lehet kódolni…
márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A jelkód nem kell a visszaállításhoz. Vissza lehet állítani anélkül is.

Ha az iPhone keresése funkció be van kapcsolva, akkor visszaállítás után kérni fogja a telefon AppleID-jének jelszavát.

Ha nem kéri, akkor tudod használni a telefont.

Ha nem tudod a jelszót (ez nem ugyanaz a jelkóddal!) akkor keresd fel az Apple ügyfélszolgálatát!

06 80 983 435

Ők meg fogják mondani hogy mi kell ahhoz hogy feloldják a telefont, töröljék az iCloud zárat. Valószinüleg elég egy hagyatéki végzés és egy halotti anyakönyvi kivonat és a te papírjaid.

márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy összesen 3 Iphone készülék van ugyanazzal az emaillel regisztrálva, így aztán ..

egy biztos: ami nekem felk volt írva, azzal nem működik.

oké kösz az infót, felhívom őket, és tippek vannak, de azt tudod esteleg, hogy hányszor enged kísérletezni? nehogy nekem véglegesen leblokkolja.

márc. 10. 14:58
 8/13 lali51 ***** válasza:
#5 ha bizonyítod hogy tiéd a telefon, apple szakszervíz kikódolja.
márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát 2016-os a teló, nehéz lesz papírt találni hozzá, de oké, kösz
márc. 10. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 de mi az, h kikódolja? Ezek szerint a a világ legbiztonságosabb telefonos oprendszerét egy mezei szakszervizes bármikor felül tudja írni, fel tudja törni? Bezzeg a világ legjobb hackereinek meg jelszó adatbázis, vagy adathalász program kell hozzá.

Azért ezt ti se gondoljátok komolyan.

márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!