Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory reset után egy telefon...

Factory reset után egy telefonon hogyan tudok mindent is beállítani?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon régi Honor telefonom, amit én már nem használok. Odaadnám apósomnak, de azt sem tudom, hogy régen milyen google fiókkal használtam. A képernyő feloldó kódot is elfelejtettem; így csináltam egy factory reset-et,

Most az elején kéri a nyelvet, mint beállítás, pár felhasználói élményes dolgot, aztán kéri hogy jelentkezzek be a korábban már szinkronizált fiókba. Itt van az, hogy nem tudom sajnos azt az e-mailt, amivel régen használtam. Kéri, hogy igazoljam google-fiókomat.

Ezt itthon hogyan tudom orvosolni? Az alany egy Honor 8 FRD-L09.



márc. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy belépsz az adott fiókba.
márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, most már minden telefonon úgynevezett Factory Reset Protection (FRP) van ami megakadályozza, hogy használni tudd a telefont amíg be nem jelentkeztél az azelőtt telefonhoz szinkronizált fiókba. Ha elfelejtetted a Google fiókot akkor be kell vidd egy telefonos üzletbe, ahol majd kikódolják.
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!