Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy legújabb...

A Samsung Galaxy legújabb modelljei csak szerintem hajaznak az iphoneokra?

Figyelt kérdés
Hasonló a kinézet, van a iphone 11 féle a54 meg az iphone 15 féle a35\a55.
ápr. 6. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg se közelítik az iPhone-t, nem is fogja
ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
#1 Köszönjük, Emese. Szerintem nem hasonlít a design annyira, mindkét márka a maga módján egyedi, kinézet szempontjából is. Nehezen tudnám összetéveszteni ránézésre.
ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, jobb mint az iphone? A legújabb samsung?
ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Régen tudtak játszani a gyártók a dizájnnal. A gombok elrendezése, a készülékház kialakítása, színei meg minden. De ma egy kijelző az egész telefon. Itt nincs mit variálni kinézetben. Vagy lekerekítik a szélét vagy nem. Meg hátul esetleg nem bal oldalt, hanem középen van a kamera. De sok játszótér már nincs ebben. Így nem csoda ha hasonlítanak a telefonok egymásra.
ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hajaznak rájuk, semmi utánzat nincs bennük! Nemcsak hogy más oprendszer van rajtuk, de külső designra is teljesen mások, Te miben vettél rajtuk észre hasonlóságot? Igaz, amióta a mai mobilos trendben a kijelző kitölti az egész előlapot, azóta kevesebb lehetőség van játszadozni a designnal, leginkább csak a hátlapon a kameráknál, és így a korlátolt lehetőségek miatt sokszor előfordulnak néhol hasonlóságok, de ritkán, a felsorolt Samsung és iPhone modelleket pedig abszolút nem lehet összetéveszteni egymással!
ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Általánksságban véve egymást másolják a telók. Egyszeeűen organikusan úgy alakult, hogy nem tudnak változatosak lenni. Nézd meg azokat a telefonokat, amiket mertek különlegessé tenni! Je, hát gondolom nem is ismersz ilyet... persze, hogy nem, mert nem vennék őket. Ez van.


Persze azért a prémium szinten ott vannak a kinyitható hajlítós oled paneles telók. Vagy a gamer telók is jól nyomulnak (rog phone, red magic). De a mainstream telókkal már ez van, ez a dizájn. Kicsit más a kamerasziget, és ennyi.



(Bocsánat a sok félreütésért)

ápr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

“amiket mertek különlegessé tenni! Je, hát gondolom nem is ismersz ilyet... persze, hogy nem, mert nem vennék őket.”


És akkor szerinted a mostani design hogyan indult??? Még javában vastag kávás telefonok voltak, amikor 2016-ban a Xiaomi piacra dobta az Mi Mixet, 2017-ben pedig hasonlóképp jött az iPhone X !

#5 voltam

ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék tudom mi a különbség a samsung meg az apple között, össze se lehet téveszteni. Viszont amit páran mondtak akkor lehet amiatt, de nekem az iphone 11 (nem kamerára gondolok) ergonomikus kialakítása miatt jut eszembe hogy aGalaxy A54 hasonlít.Pl félkör alakú oldal, üveg üveg (nem a legnagyobb érv haha), illetve hogy a kávái ilyen vastagok a telefonnak. Engem csak emiatt emlékeztet. Az A55 meg mert olyan szögletes, meg ugyanúgy a káva.
ápr. 7. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kialakítás 2 féle lehet: egyenes oldal és lekerekített oldal. +az ezek közötti állapotok. Szóval nincs sok lehetősége a gyártóknak. Ha ebből indulunk ki egyik telefon sem másolja a másikat vagy pont hogy mindegyik másolja a többit. (Mármint ha szigorúan csak az alakját nézzük) Talán még a Galaxy Ultrák a leginkább egyedi telefonok a piacon, bár nem ismerem mindet.
ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!