Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 mini fényképek...

IPhone 13 mini fényképek áthelyezése pendrive-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nem értek ehhez a témához, ezért szeretnék segítséget kérni.

iPhone 13 mini telefonom van, az elmúlt időben megtelt a tárhelyem. Túl sok koncerten voltam stb., és már minden olyat letöröltem amit tudtam, muszáj lenne áthelyeznem a képeket pendrive-ra.

Próbáltam már laptopon megoldani, de a mappák össze vissza láthatóak, nem úgy mint ahogy a telefonomon elvannak rendezve így ott nem tudtam megoldani a problémát.

Rátaláltam az olyan átalakító adapterekre amikkel usb-hez lehet csatlakoztatni az iPhone-t. Ez megoldás lehet? Így áttudnám helyezni a képeimet és videóimat pendrivera?

Illetve szerintetek mindenképpen az Apple saját adapterét vegyem meg ehhez az (egyenlőre) egy alkalomhoz vagy megvehetek más, kicsit olcsóbb adaptereket is amik ugyanehhez valóak? Az Applenél 17-27ezerért találtam, de az Appleking, holmibolt oldalakon vannak ugyanilyen adapterek 4000, 12000 Ft-ért is. Természetesen legjobban a 4000Ft-os opciónak örülnék de most az a lényeg hogy a képeimet áttudjam helyezni, ezért ha ez nem jó megoldás légyszi írjátok meg, akkor nem költöm rá feleslegesen a pénzt hanem veszem a drágábbat.

Ha pedig ez nem így működik csak én írok butaságot, kérlek segítsetek hogy hogy lehetne megoldani.

Köszönöm szépen!



ápr. 10. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépen a 3utools alkalmazást használd, azzal szépen le lehet menteni a képeket.

[link]

ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Aktív Szál ***** válasza:
100%

Egyik megoldás, hogy veszel egy átalakítót (ebből nem kell Apple márka) és rádugod a pendriveot a telefonra, kezelni fogja.

Másik, hogy felhőn keresztül töltöd át pl iCloud-ba vagy Google Photos-ba.

ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült a linkkel :) megmentettetek😆
ápr. 10. 15:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Most látom hogy az alkalmazás a videóimat csak hangként töltötte át. A videos mappába pedig nincsenek ott, csak a photosnál. Hogy tudom a videóimat is áttenni? Köszönöm
ápr. 10. 20:35
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Az átalakítóval gyorsan és egyszerűen lehet másolni ide-ida. Ha úgy döntesz, hogy vennél, inkább eredetit használtban is akár, az olcsók nem minden esetben működnek hosszútávon.
ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!